You are here: Home » Uncategorized » Ceļojumu apdrošināšana internetā

Ceļojumu apdrošināšana internetā

Ceļojumu apdrošināšana

Bieži dodaties dažādos ceļojumus, vai arī esat ieplānojis savu pirmo ceļojumu un Jums gribas drošības sajūtu? Compensa piedāvā Latvijā vēl nebijušu un ļoti ērtu risinājumu, kas noderēs gan privātiem, gan arī biznesa ceļojumiem. Šis pakalpojums ir ļoti mūsdienīgs un sniedz drošības sajūtu neatkarīgi no tā, vai dodaties tālu vai arī tepat uz kādu no kaimiņzemēm. Ja esat pieradis braukt darījumu braucienus, doties slēpot, pavadīt vasaras brīvdienas citā valstī, tad noteikti izmantojiet ceļojuma apdrošināšanu.

Compensa piedāvā visplašako risku segumu ar vairākiem Latvijā jauniem risinājumiem. Tā ir iespēja arī saņemt diennakts palīdzību neatkarīgi no tā, kurā Latvijas pilsētā atrodaties. Arī polises izdošanas risinājums ir ļoti ērts un vienkāršs!

Apdrošinātie riski

Ceļojumu pdrošināšana internetā paredz medicīnisko izdevumu segšanu. Tiks segti tādi izdevumi, kas ir radušies sakarā ar akūtu stāvokli pēkšņas saslimšanas rezultātā, hroniskas slimības pēkšņa saasinājuma gadījumā, kā arī nelaimes gadījumu rezultātā iegūto traumu izdevumu segšana. Tiek segta ari neatliekamā zobārstniecība. Šajā gadījumā tiek segti visi izdevumi, kas saistīti ar neatliekamo, sāpes remdinošo stomotoloģisko palīdzību. Tiek segti arī izdevumi par medicīnisko transportu un slimnieka repatriāciju. Repatriācija nozīmē to, ka tiks segti izdevumi, ja, piemēram, no Latvijas dosieties uz Kanāriju salām, gūsiet tur netīšām kādu traumu, būs nepieciešama medicīniska palīdzība, tādā gadījumā tiks segti visi izdevumi, kas saistiti ar cietušās apdrošinātās personas nogādāšanu atpakaļ uz Latviju.

Šī apdrošināšanas polise būs noderīga arī, piemēram, tādā gadījumā, ja Jums nebūs iespēja doties iecerētajā ceļojumā pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījuma dēļ. Tādā gadījumā tiks segti izdevumi par ceļojuma iegādi. Ja satiksmes negadījuma rezultātā nokavēsiet plānoto reisu, arī tad tiks segti izdevumi par biļešu iegādi. Tiks segti arī izdevumi par ēdienu, transportu un arī viesnīcu, ja lidojums aizkavēsies tehnisku iemeslu dēļ vai arī sliktu laikapstākļu dēļ.

Tiek nodrošināta arī bagāžas apdrošināšana. Tas nozīmē, ja bagāža nozūd pārvadājuma laikā, tā sabojājas pārvadājuma laikā, ja bagāža aizkavējas, vai arī tiek nozagta, šie zaudējumi tiks kompensēti.

Compensa vienmēr seko līdzi laikam un klientu vēlmēm, piedāvājot arvien jaunus piedāvājumus. Piemēram, ja ceļojuma laikā apdrošinātā persona pazūd vai arī apmaldās, Compensa ceļojumu apdrošināšanas polise paredz meklēšanas izdevumu segšanu. Arī par mūsu mīluļiem ir padomāts. Ja ceļojuma laikā mājdzīvnieka saimniekam būs nepieciešamība pavadīt kādu laiku slimnīcā, Compensa polise nodrošinās izdevumu segšanu, kas saistīti ar dzīvnieku viesnīcas uzturēšanās izmaksām. Kā jau minējam, Compensa uzklausa arī savu klientu vēlmes, tāpēc viens no pēdējiem jaunumiem, ko šis uzņēmums piedāvā cilvēkiem – iespēja ceļojuma turpināšanas iespēja. Šajā gadījumā tiek segti visi izdevumi par jaunas biļetes iegādi līdz ceļouma gala mērķim vai arī nākamajam posmam.

Tev ir lieliska iespēja ērti un ātri iegādāties Ceļojuma apdrošināšanu jebkurā sev ērtā vietā un laikā. Ceļojumu apdrošināšana internetā http://online.compensa.lv/lv/Travel , kā arī Compensa birojā Mūkusalas ielā 101, Rīgā. Ja izvēlies iegādāties polisi internetā, tas ir lielisks risinājums visiem steidzīgajiem. Iegādāties polisi internetā vari jebkurā diennakts laikā, jo to vari iegādāties 24 h dienā, 7 dienas nedēļā.

Ceļojumam būtu jābūt ar patīkamām atmiņām, skaistiem notikumiem, superīgiem piedzīvojumiem. Lai tas tā arī viss notiktu, vislabāk ir iegādāties Ceļojuma apdrošināšanu, jo tad varēsiet drošu sirdi doties ceļojumā, zinot, ka kāds par Jums parūpēsies, ja arī notiks kāds negadījums.