You are here: Home » Uncategorized » Kur meklēt oriģinālu dāvanu vīrietim?

Kur meklēt oriģinālu dāvanu vīrietim?

dāvanas

   Dāvanu idejas rodas vai nu ļoti spontāni, pēkšņi un ir ideālas, vai nu izdomāt ir tik grūti – šķiet nāksies aprobežoties tik ar puķi un kādu saldumu (kas arī nav slikti, jo īpaši, ja dāvinām saldumu mīļotājam).

Savukārt, atrast dāvanu vīrietim, man šķiet, vispār ir viens no visgrūtākajiem uzdevumiem. Sievietei vēl kaut ko var sadomāt, bet vīrietim – ļoti specifiski, konkrēti un pēc gaumes. Turklāt, ja vēl vēlamies uzdāvināt tādu dāvanu, kas būs gan noderīga, gan saņēmēja seja atplauks platā smaidā – nākas palauzīt galvu. Savulaik zinu, pat pēc horoskopa bija apraksti kā izvēlēties dāvanu – atbilstoši zodiaka zīmei, tomēr arī tas nav viennozīmīgi, katrs mēs esam atšķirīgs.

Uzskatījumu noteikti neveikšu – kā atrast oriģinālu dāvanu vīrietim, un arī jēgas nebūs – kas vienam šķitīs oriģināls, tas otram nē. Tad jau drīzāk – kur meklēt šādas dāvanas.

Staigāšana pa veikaliem var sniegt savu rezultātu – izdodas atrast kaut ko piemērotu un atbilstošu. Bet tad jau pirms došanās meklējumos, jābūt kaut nedaudz skaidram – kādā virzienā dāvana tiks meklēta. Neiesim taču visos veikalos pēc kārtas, bet gan laicīgi lemsim, vai tas būs elektronikas veikals, apģērbu veikals, rotaļlietu vai rotaslietu veikals. Arī budžetu, kas paredzēts dāvanai, arī visticamāk atvēlam laicīgi. Pat ja vēlamies uzdāvināt kaut ko, kā cena rakstāma ar trīs un četriem cipariem, ne vienmēr to varam atļauties.

Tomēr visvienkāršāk, ātrāk un ērtāk ir sākt ar dāvanas meklējumiem internetā. Dažādi interneta veikali, paralēli idejas un atsauksmes portālos un komentāros – ja nu kāds ieteicis kaut ko patiešām fantastisku, nebijušu. Turklāt pērkot dāvanu internetā tā tiks piegādāta uz mājām, bieži vien arī piedāvājot iesaiņošanas pakalpojumu. Ir interneta veikali, kam jau uzticamies, tādi kā 220.lv, kur nebūs vajadzības vēl pēc saņemšanas pārliecināties, ka dāvana patiešām īstā. Bet ja pasūtām no ārzemēm vai kāda mazāk pazīstama interneta veikala – labāk saiņojam paši, vai vismaz pa ceļam pie jubilāra iebraucam kādā ziedu veikalā, kur dāvana tiks skaisti sasaiņota.