You are here: Home » Uncategorized » Ko nodrošina OCTA polise?

Ko nodrošina OCTA polise?

6.golfs

Tu noteikti jau zini, ka Latvijā ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam ir nepieciešama OCTA polise. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez šīs polises, tiek piespriests naudas sods, kā arī piešķirti 2 soda punkti. Iegādāties OCTA polisi vēl nekad nav bijis tik vienkārši, jo to vari izdarīt internetā. Ienāc Compensa mājaslapā un iegādājies to jebkurā diennakts laikā un vietā. Bet, vai Tu zini, ko tieši nodrošina tas, ka Tev ir OCTA polise?

Mantai radītie zaudējumi

OCTA likums paredz to, ka OCTA polise sedz zaudējumus, kas ir nodarīti trešās personas mantai vai veselībai. Piemēram, Tu vari iegūt kompensāciju gadījumā, ja ir kādi izdevumi par remontu sakarā ar transportlīdzekļa bojājumiem. Tāpat var saņemt atlīdzību gadījumā, ja remonts tehniski vairs nav iespējams un tas ir ekonomiski pamatojams. Saņemt kompensāciju var arī gadījumā, ja nepieciešama transportlīdzekļa evakuācija no negadījuma vietas. Savukārt, ja ir nodarīts kaitējums videi vai arī īpašnieks ir pieprasījis atlīdzību par bojājumiem, kas nodarīti ceļiem, būvēm, ēkām, OCTA polise šos zaudējumus atlīdzinās.

Laimīgs vīrietis

Personai radītie zaudējumi

Gadījumā, ja ceļu satiksmes negadījuma laikā, cietušo ir nepieciešams nogādāt uz medicīnas iestādi, OCTA polise atlīdzina izdevumus par cietušā kopšanu, uzturēšanu, kā arī rehabilitāciju. Tiek segti arī izdevumi par ārstniecības līdzekļu iegādi, protezēšanu, tehnisko palīglīdzekļu iegādi, kā arī, ja cietušais ārstējas mājas apstākļos, tiek segti visi ar to saistītie izdevumi. OCTA polise atlīdzinās arī zaudējumus, kas būs radušies darbspējas zuduma gadījumā, kā arī paredz kompensāciju par apgādnieka nāvi. OCTA polise kompensē arī izdevumus, kas saistīti ar apbedīšanu, kā arī morālā kaitējuma nodarījumu.

Iegādājies OCTA polisi internetā

Lai iegādātos OCTA polisi, Tev ir nepieciešams ienākt Compensa mājaslapā. Šeit, ievadot transportlīdzekļa reģistrācijas numuru un apliecības numuru, Compensa OCTA kalkulators aprēķinās, cik Tev izmaksās OCTA polise. OCTA polises cenu katra apdrošināšanas kompānija nosaka savu, izvērtējot dažādus faktorus, piemēram, transportlīdzekļa vecumu, kā arī to, vai transportlīdzeklis reģistrēts Rīgā vai arī ārpus tās. Tas skaidrojams ar to, ka Rīgā ir intensīvāka satiksme, savukārt citur satiksme nav tik intensīva. Kad kalkulators būs izrēķinājis, cik Tev maksās OCTA apdrošināšanas polise, varēsi to iegādāties turpat mājaslapā, kas prasīs tikai dažas minūtes laika. Jau pēc brīža, polise tiks nosūtīta uz Tavu norādīto e-pasta adresi. Savukārt, ja Tev šobrīd vēl nav nepieciešama OCTA polise, mājaslapā varēsi pieteikties atgādinājumam. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja līdz polises termiņa beigām ir atlikušas 30 dienas, Compensa Tev nosūtis atgādinājumu, ka Tev ir nepieciešams iegādāties apdrošināšanas polisi.

Ienāc Compensa mājaslapā un uzzini, cik Tev varētu izmaksāt OCTA polise. Tas ir lielisks veids, kā būt drošam, ka situācijā, kad atgadīsies kas nepatīkams, Tev nebūs neplānoti izdevumi!