You are here: Home » Auto » Auto noma Latvijā – Cik tas ir ērti un izdevīgi?

Auto noma Latvijā – Cik tas ir ērti un izdevīgi?

auto noma latvija

Pasaulē ir ļoti daudz cilvēku, kas vairs nevar iedomāties savu dzīvi bez mašīnas. Vai tas būtu kārtējais brauciens uz veikalu pēc garas darba dienas, vai kopīgs ģimenes brīvdienu izbraukums pie vecmāmiņas, savu ikdienu bez šī transportlīdzekļa nevar iedomāties nevar neviens. Bet, ko darīt, ja ar automobili pēkšņi notiek kaut kas negaidīts?

Pirmais,, kas nāk prātā: „Ak, Dievs, ko es tagad iesākšu!”. Cilvēks krīt izmisumā jau no domas vien, ka visa pierastā ikdienas dzīve sagriezīsies kājām gaisā.  Protams, visus plānus un ieradumus tiešām var atcelt un mainīt, taču ir vēl kāds variants, kas palīdz atvieglot dzīvi. Tā ir automašīnu noma.

Cilvēki automašīnas iznomā dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt atbraucot no ārzemēm uz Latviju, teiksim, atvaļinājumā uz divām nedēļām un te nu kāds nonāk strupceļā. Draugu un radu ir tik daudz un visus gribas apciemot, bet transporta nav. Tieši šādos gadījumos auto noma nāk palīgā visbiežāk. Tu vari atvērt sev interesējošo mājaslapu, kas šo pakalpojumu piedāvā, aizpildīt visu vajadzīgo informāciju un automobilis tevi jau sagaidīs lidostā. Tas ir tik vienkārši!

Vēl kāds svarīgs aspekts, ir iespējams iznomāt ne tikai vieglos auto, bet arī busiņus un pat kravas auto. Šādu nomas veidu izmantoja kāda laba paziņa, Krista. Viņa bija nolēmusi radikāli mainīt savu dzīvi, no Rīgas pārcelties uz Madonu. No sākuma viss gāja kā pa sviestu. Dzīvoklis Madonā tika atrasts neicami ātri, atlika tikai pārvākties, bet tad notika kaut kas neparedzēts. Kristas draugs, kuram pieder busiņš, negaidīti nedēļu pirms pārvākšanās salauza kāju. Krista bija šausmās un nezināja, ko lai dara, bet tad viņas draudzene Liene ieteica kādu Latvijā ļoti zināmu portālu, kurā varētu atrast gan busiņu, gan šoferi. Krista aiz laimes pat apraudājās.

Mūsdienu pasaulē automašīnai patiešām ir liela nozīme, tāpēc es priecājos, ka Latvijā ir iespējams, ne tikai iegādāties savu automobili, bet arī nomāt to. Kaut arī šāda iespēja, galvenokārt, ir populāra Rīgā, es ceru, ka tas ar laiku mainīsies.