You are here: Home » Internets » Interneta veikali – Vai labākā vieta preču iegādei arī Latvijā?

Interneta veikali – Vai labākā vieta preču iegādei arī Latvijā?

Tas ir sen zināms fakts, ka mēs pārdodam savu darba spēku, lai saņemtu par to naudu, par kuru gan izdzīvot, gan sevi iepriecināt. Mēs sevi iepriecinām dažādi, kāda sevi ar labu kosmētiku, kāds sevi ar sen vajadzīgu detaļu sava moča atjaunošanai. Mums patīk sevi iepriecināt ar dažādām un skaistām lietām, taču lielai daļai no mums riebjas šausmīgā burzma veikalos, pārdevēju uzmācība, vai vienkārši stāvēšana rindā pie kases un tad galvā ir tikai viens jautājums, ko darīt?

Viena no mūsdienu tehnoloģijas priekšrocībām ir internets. Internets ir dažādu iespēju pilns, tu tur vari atrast izklaidi, filmas, ziņas, darbu un protams izdevīgi iepirkties. Kad es jautāju saviem paziņām, kad un kāpēc tieši viņi iepērkas internetā, atbildes bija dažādas.

Vispopulārākā no visām bija šāda: ārzemju internetveikali piedāvā plašāku un lētāku izvēli, nekā Latvijā esošie veikali. Šim pieņēmumam varu piekrist arī es pati. Man ir diezgan nepopulāra modeļa telefons, kam vāciņus Latvijā atrast ir grūti, bet, ja es atrodu, tad cena ir tāda, ka man gribas to vāciņu aplūkot tuvāk, vai tam gadījumā kaut kur nav uzlikta plāna sudraba kārtiņa pa virsu. Šajā jautājumā mani tiešām glābj internetveikals. Daudzas daiļā dzimuma pārstāves vēl piebilda, ka internetā pērk apģērbu, kad es jautāju, vai viņām vienmēr izdodas uzminēt sev pareizo izmēru un, vai netracina, ka nevar pirms tam apģērbu apčamdīt? Meiteņu atbilde mani iepriecināja. Apģērbs, kas atnācis nekvalitatīvs tiek vai nu sūtīts atpakaļ, vai nu novalkāts pa māju, bet apģērbs, kas ir nedaudz pa mazu tiek atdots, vai pārdots kādai citai.

Nākamā atbilde, kas mani ļoti pārsteidza bija tāda, ka mani draugi Latvijas internetveikalus izmanto, lai atrastu kādu orģinālu dāvanu saviem mīļajiem. Pirms šī raksta veidošanas es pat nezināju, ka ir tāda mājaslapa, kurā latviešu amatnieki tirgo savus meistardarus. Šādā un citās mājaslapās tiešām var atrast labu ideju dāvanai.

Izjautājot manu plašo paziņu loku, es tiešām nonācu pie secinājuma, ka interneta veikali Latvijā ir pieprasīti un, ka to veidotāji un darbinieki cenšas strādāt pēc vislabākās sirdsapziņas. To var saprast pēc apmierināto klientu pozitīvajām atbildēm.