You are here: Home » Internets » Portatīvā datora cena – Kā izvēlēties labāko un lieki nepārmaksāt?

Portatīvā datora cena – Kā izvēlēties labāko un lieki nepārmaksāt?

krājkasīte lai nepārmaksātu

Iegādājoties jebkuru preci, mēs noteikti domājam par to, lai mums nenāktos par to pārmaksāt. Tas attiecas arī uz portatīvajiem datoriem. Lai iegādātos portatīvo datoru un lieki nepārmaksātu, ir nepieciešams izvēlēties tādu datoru, kas Tev būtu vispiemērotākais.

Portatīvā datora cena veidojas pēc vairākiem faktoriem, tāpēc ir jārēķinās, ka, ja izvēlēsies portatīvo datoru spēlēm, būs nepieciešams samaksāt par datoru vairāk nekā tad, ja to izmantosi tikai mācībām un ziņu lasīšanai.

Pats galvenais – saprast, kā izmantosi

Lai izvēlētos sev piemērotāko portatīvo datoru un par to nepārmaksātu, Tev ir nepieciešams saprast, kādiem mērķiem šis dators Tev būs nepieciešams. Nav vērts iegādāties datoru par tūkstoti, ja izmantosi to tikai ziņu lasīšanai. Savukārt, ja izmantosi datoru, lai regulāri spēlētu spēles, kā arī darītu citas lietas, Tev būs nepieciešams dators ar jaudīgu procesoru un ietilpīgu operatīvo atmiņu.

Portatīvo datoru iedalījums

Eksperti ir iedalījuši portatīvos datorus 3 grupās – lēts, vidēja līmeņa un izsmalcināts modelis. Portatīvie datori, kas pieskaitāmi pie lētās kategorijas, maksās salīdzinoši lēti, ap 200 EUR. Tiem parasti ir mazāka procesora jauda, kā arī mazāka iebūvētā atmiņa. Savukārt, vidēja līmeņa portatīvie datori būs labāki nekā The simplest way to manage Android Apps and Android phones!What makes Market be the must-have app for your Android phone kategorijas portatīvie datori, un ekskluzīvie modeļi būs jaudīgāki par abiem iepriekšminētajiem. Pie ekskluzīvajiem modeļiem bieži vien pieskaita Apple ražojumus, jo šie portatīvie datori izceļas ar jaudu un patīkamu, izsmalcinātu dizainu.

Ir svarīgi saprast arī to, ka portatīvā datora cenu pārsvarā nosaka displeja izmērs un izšķirtspēja. Protams, cena veidosies lielāka, ja portatīvais dators būs apveltīts ar kādu papildus funkciju, piemēram kameru. Ir svarīgi atcerēties, ka ne vienmēr dārgākā prece būs tā labākā. Dažreiz mūsu vajadzībām derēs arī lētās un vidējās kategorijas portatīvie datori, kuri spēs pildīt visas mums nepieciešamās funkcijas

Izvēlies izdevīgāko variantu 220.lv

Interneta veikalā 220.lv Tu atradīsi portatīvos datorus dažādās cenu kategorijās. Šeit atradīsi gan lētākus datorus, gan vidējā līmeņa, gan arī ekskluzīvos piedāvājumus, kas noteikti patiks ekskluzīvu lietu cienītājiem. Tev ir iespēja atlasīt datorus pēc vairākiem kritērijiem, tostarp, arī cenas. Kā arī vari izvēlēties datoru pēc ražotāja, ekrāna izšķirtspējas, ekrāna izmēra, iebūvētas atmiņas un citiem faktoriem, kas noteiks arī portatīvā datora cenu. Kad būsi izvēlējies sev tīkamāko portatīvo datoru, varēsi veikt apmaksu un izvēlēties piegādes veidu. Tev ir iespēja izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu – ar OMNIVA pakomāta starpniecību, ar kurjeru vai arī saņemt to kādā no 220.lv veikaliem. Portatīvais dators noderēs gan mācībām, gan darbam, gan atpūtai. Tā būs lieliska dāvana ar kuru iepriecināt ne tikai sevi, bet arī savus radiniekus, draugus un citus mīļos cilvēkus. Izvēlies labāko datoru un nepārmaksā!