You are here: Home » Uncategorized » Xbox 360 spēļu konsole un populārākās spēles.

Xbox 360 spēļu konsole un populārākās spēles.

xbox spēles

Populārā “Xbox 360” spēļu konsole ir pierādījusi, ka spēļu pasaule ir domāta ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Piedzīvojumu gars, asas izjūtas un citas emocijas, ko varam iegūt, spēlējot dažādas spēles, ļauj mums aizmirst par ikdienas rutīnu un ļauties mirklim, ko pavadīt gan vienatnē, gan arī ar draugiem vai tuviniekiem. Interneta veikalā 220.lv vari iegādāties ne tikai populāro “Xbox 360”, bet arī citas populāras spēles, kuras dāvināt gan sev, gan arī saviem draugiem un mīļajiem cilvēkiem.

“Xbox 360” ir viena no populārākajām stacionārajām spēļu konsolēm pasaulē. To aktīvi izmanto ne tikai visā pasaulē, bet arī Latvijā. Viens no populārākajiem modeļiem ir “Microsoft Xbox 360 Kinect”, kurā ietilpst kamera, kas uztver kustības. Ar to var spēlēt klasiskās piedzīvojumu un kauju spēles, kā arī volejbolu un citus sporta veidus. “Xbox 360” ir lieta, kura spēs aizraut ikvienu, neatkarīgi no dzimuma un vecuma. Ar šo spēļu konsoli ir iespējams skatīties filmas un TV tiešraides, klausīties mūziku, kā arī spēlēt spēles ar cilvēkiem visā pasaulē. Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties “Xbox 360” spēļu konsoles ar atmiņu no 4GB līdz 500GB. Ja izvēlēsies iegādāties spēļu konsoles ar 250 GB atmiņu, komplektā ir iespējams iegādāties divas “Xbox” spēles – Halo 4 un Tomb rider. Šajās konsolēs ir “Kinect” funkcija, kas uztver cilvēku kustības no 1.2 līdz pat 3.5 metru attālumam. Tā ir iespēja skriet un lēkt, kas visu šo procesu padara par patiešām aizraujošu piedzīvojumu ikvienam no mums. Tomēr, ja Tev nav nepieciešama “Kinect” funkcija, Tev ir iespēja iegādāties arī parasto Xbox 360 bez šīs funkcijas.

Plašs piedāvājums 220.lv

Plašākais spēļu piedāvājums ir pieejams interneta veikalā 220.lv. Šeit atradīsi ne tikai jau iemīļoto Xbox 360, bet arī daudzas citas spēles, kuras ļaus jautri pavadīt laiku ar draugiem un radiniekiem, kā arī būs lieliska izklaide vakariem, kurus vēlēsies pavadīt vienatnē. Interneta veikalā 220.lv vari iepirkties jebkurā diennakts laikā un vietā, kas šo iegādes procesu padara par patiešām ērtu un patīkamu. Tev nav nepieciešams doties uz veikalu, lai iegādātos spēli. 220.lv regulāri piedāvā arī dažādas akcijas un atlaides, kā arī izpārdošanas, kuru laikā spēles varēsi iegādāties par patiešām patīkamām cenām. Iegādājoties spēles interneta veikalā 220.lv, Tev būs iespēja izvēlēties vienu no 3 piegādes veidiem. Interneta veikals piedāvā piegādāt spēļu konsoles ar kurjera starpniecību, ar OMNIVA pakomāta starpniecību vai arī saņemt to kādā no 220.lv veikaliem. Tevis izvēlētā spēle tiks piegādāta uz Tavu norādīto adresi 1-2 darba dienu laikā. Iegādājies pašas populārākās un jaunākās spēles interneta veikalā 220.lv un pavadi aizraujošus spēļu vakarus kopā ar saviem mīļajiem!