You are here: Home » Sports » Hanteles lētāk – Nr. 1 interneta veikalā Latvijā – 220.lv‎

Hanteles lētāk – Nr. 1 interneta veikalā Latvijā – 220.lv‎

 

Ziema ir laiks, kad sportisko aktivitāšu ir nedaudz mazāk – visticamāk, izvēlamies vēsos ziemas rītus pavadīt siltumā, cik nu vien iespējams, pirms došanās ikdienas gaitās. Arī vakarus labprātāk izvēlamies pavadīt dīvānā pie televizora ar karstas tējas krūzi rokās, nekā dodoties vakara skrējienā. Tas viss ir pavisam saprotami – ziemā esam mazāk aktīvi, gribas ietīties segās, palikt siltumā, un ja vien varētu, līdzīgi kā lāči, dotos ziemas miegā.

Tomēr, uzturēt sevi formā ir vērtīgi, un, tuvojoties ziemas beigām, sākam satraukties par savu vasaras un pavasara formu, kad apģērbi kļūst vieglāki, plānāki, līdz ar ko – vieglāk pamanāma mūsu ziemas slinkošana aktivitāšu jomā. Tad nu pavasarī steidzīgi cenšamies saplānot sportiskās aktivitātes, apmeklēt sporta zāles, nodoties vingrojumiem un izmantot dažādas citas metodes, lai atgūtu ziemas laikā nedaudz zaudēto formu.

hanteles

Un ja nu tomēr izdodas gan palikt siltumā un mājas omulībā, tomēr nodoties vingrojumiem, lai arī ziemā nezaudētu formu un pavasarī nebūtu jāsatraucas? Vienkārši – kāpēc gan doties uz sporta zālēm, pavadot laiku ceļā, nogurdinot sevi ārpus mājokļa, ieguldot tajā prāvus finanšu līdzekļus, ja varam savu mazo sporta zāli izveidot mājās? Vai vismaz iegādāt pāris noderīgus atribūtus, lai vingrojumi mājās būtu ērti, vienkārši un sniegtu vēlamo rezultātu, nepārspīlējot un nesatraucoties par apkārtējiem (kā tas, bieži vien, ir sporta zālē).

Tā kā mūsdienās praktiski visu varam iegādāties internetā, tad arī sporta inventāru bez problēmām un liekām raizēm varam meklēt dažādos interneta veikalos. Zinot, ka sporta inventārs nav no tiem lētākajiem, jo īpaši, ja vēlamies iegādāties labas un kvalitatīvas preces, meklējam labākos, izdevīgākos piedāvājumus tā, lai izdotos gan nopirkt kvalitatīvu preci, gan nepārmaksāt, zinot, kā, cik bieži un profesionāli iegādātās sporta preces tiks lietotas. Interneta veikals 220.lv ir viens no populārākajiem un atpazīstamākajiem Latvijā, piedāvājot arī plašu sporta preču klāstu izdevīgās cenās.

Kas gan nekaitē iegādāties hanteļu komplektu, nodrošinot sevi ar iespēju nodoties dažādiem vingrojumiem mājās, apsolot sev, ka vismaz pāris reizes nedēļā iegādātās hanteles tiks paņemtas rokās un izpildīti dažādi vingrinājumi. Internetā netrūkst lielisku video pamācību tiem, kas vēl nezina kādus vingrinājumus vēlas veikt, lai uzlabotu vai saglabātu savu labo formu un veselību.