You are here: Home » Uncategorized » Sieviešu smaržas internetā – drošība vai risks?

Sieviešu smaržas internetā – drošība vai risks?

jeannaNo pašiem interneta veikalu pirmsākumiem, cilvēkiem allaž ir bijušas bažas par to vai darījums noritēs gludi un nebūs nekāda veida aizķeršanās. Iesākumā, saprotams, ka šis iepirkšanās veids bija tikai kā ekstrēma izklaide, jo arī veikali nebija gluži pieraduši pie šāda darbības veida un interneta tehnoloģijas nebija attīstījušās, kā arī aizsardzība tīmeklī nebija tik augstā līmenī, lai neteiktu, ka tādas nebija vispār, lai cik muļķīgi tas mūsdienās arī neizklausītos.

Taču, dzīvojam tomēr 21. gadsimtā, kas nozīmē to, ka uz internetā pirktām precēm arī attiecināmi tie paši noteikumi, kas precēm, kas pirktas parastā veikalā. Daudziem arī joprojām ir bažas par sensitīvo datu un kredītkaršu informācijas nopludināšanas. Varam nomierināt, ka arī bezskaidras naudas maksājumi ir attīstījušies un kļuvuši drošāki.

Garantija internetā? Protams!

Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs jeb saīsinājumā vienkārši PTAC, atgādina, ka garantija par pirkumu autentiskumu un drošumu attiecas arī uz tiem pirkumiem, kas pirkti interneta veikalos. Kosmētika, parfimērija un vīriešu un sieviešu smaržas internetā ir tik pat droši pirkumikā jebkāda cita prece, ko iegādājaties ar interneta veikalu starpniecību, neatkarīgi no tā vai runa ir par pārtiku ko tagad ir iespēja iegādāties arī interneta veikalos, vai arī apavu pāri, apģērbu vai elektropreci. Pārdevēji arī necenšas viltotu uzdot par oriģinālu, jo tā ir krimināli sodāma darbība. Īpaši svarīgi tas ir kosmētikas un parfimērijas preču pircējiem, kuri izvēlas interneta veikalu pakalpojumus.Par preces autentiskumu ir j jāmin preces aprakstā un to nedrīkst pārdot kā oriģinālu, ir viltojums vai replika.

Vai mani dati ir drošībā iepērkoties internetā?

Kādēļ rodas šādas šaubas? Tādēļ, ka stāstu par identitātes zagļiem un datu nopludināšanu varam lasīt teju ikvienā sevi cienošā medijā. Vislabāk tas ir attiecināms un mēstuļu saņemšanu savā pastkastītē, bet būsim reāli – daudzi mūsdienās  neseko līdzi tam, kur publicē savus datus un kas ar tiem tālāk notiek. Smaržas, kosmētika un parfimērija ir tās preces, ko  internetā var pirkt bez raizēm.

Mūsdienās jebkurš pārdevējs cenšas saviem klientiem radīt patīkamu un pats galvenais – drošu vidi, pirkumu veikšanai, lai klients būtu apmierināts un vienmēr izvēlētos šo pašu veikalu, kad nepieciešams veikt jaunus pirkumus. Parfimērija, kosmētika, sieviešu smaržas un vīriešu smaržas nav lēts prieks, tādēļ uzticama interneta veikala lietošana ir pavisam normāla un saprotama vēlme.