You are here: Home » Bizness » Pārkreditācija – kādu labumu no tās iegūsi?

Pārkreditācija – kādu labumu no tās iegūsi?

kreditu pārakredtācijaŠajā rakstā varēsiet uzzināt, kādu labumu varat gūt, ja izvēlaties pārkreditēt finansiālās saistības pie kāda cita banku vai nebanku aizdevēja. Pārkreditācija jeb refinansēšana ir izdevīgs finanšu pakalpojums, jo dod iespēju atrisināt sarežģītas finanšu situācijas un optimizēt savus izdevums. Kāds ir šī pakalpojuma pamatprincips?

Klients visas savas finanšu saistības pārkreditē pie viena jauna aizdevēja, kurš piedāvā izdevīgāku procentu likmi un līguma nosacījumus.Uzzināt vairāk par katra kreditētāja likmēm un nosacījumiem pārkreditācijai var, sazinoties ar izvēlēto aizdevēju.

Viens  un mazāks ikmēneša maksājums

Galvenais iemesls, kāpēc klienti izvēlas pārkreditāciju, ir tas, ka tā ir iespēja samazināt ikmēneša izdevumus par savām kredītsaistībām. Visi kredīti pēc pārkreditācijas ir apvienoti vienā maksājumā. Aizdevējs nodrošina klientam jaunu aizdevumu ar izdevīgāku procentu likmi un citiem līguma nosacījumiem.

Tas ļauj samazināt maksājuma apmēru. Maksājums turpmāk ir jāveic tikai vienu reizi mēnesī. Naudas ietaupījums ikvienam var būt svarīgs, lai uzlabotu kopējo finanšu situāciju un samazinātu izdevumu slogu.

Tas mazina ekonomisko spriedzi un ļauj uzlabot dzīves apstākļus, jo ietaupīto naudu var novirzīt citām vajadzībām. Pārkreditēt un apvienot vienā aizdevumā pie cita kreditoravar vairākus un dažāda veida kredītus.

Daudzi kreditori pārkreditācijas procesā piedāvā iegūt arī papildus naudas summu, kas klientam var būt tajā brīdī vajadzīga.

Atbrīvojies no neizdevīgām saistībām

kreditsFinanšu pakalpojumi tāpat kā visi citi ir pieejami plašā izvēlē. Pārkreditācija ir iespēja atteikties no kādām līdzšinējām saistībām un izmantot izdevīgāku piedāvājumu.

Mēdz būt dažādas dzīves situācijas, kurās piekrītam finanšu saistībām, kas patiesībā mums nemaz nav izdevīgs, par tām ir jāmaksā lieli procenti. Tāda situācija mēdz būt ar tā saucamajiem ātrajiem kredītiem, kurus parasti izmanto negaidītu problēmu risināšanai. Tāpēc klienti piekrīt lieliem procentu maksājumiem.

Un, ja šādi ātrie kredīti ir vairāki, tad situācija var nebūt īpaši patīkama. Pārkreditācija atrisina šo situāciju, jo atbrīvo no neefektīvām saistībām. Retums arī nav situācijas, kad samazinās ienākumi un vairs nespējam pilnā apmērā veikt visus līdzšinējos kredītmaksājumus. Tādā gadījumā pārkreditācija var būt tālredzīgs risinājums, lai izvairītos no parādu piedziņas un domstarpībām ar kreditētājiem.

Gadījumos, kad jūsu esošie kredīti ir ar lielām procentu likmēm un kreditētāji nevēlas piedāvāt elastīgus risinājums,lai samazinātu jūsu kredītu slogu, tad jums ir tiesības izmantot citu aizdevēju izdevīgākos piedāvājumus un pārkreditēt savas kredītsaistības, panākot sev daudz izdevīgāku risinājumu.

Tas ir gudrs un pārdomāts risinājums. Kāpēc maksāt vairāk, ja ir iespēja ietaupīt? Pārkreditācijas rezultātā tiek dzēsti jūsu esošie kredīti un izveidotas jaunas un daudz izdevīgākas saistības ar izvēlēto aizdevēju.

Lai atrastu sev izdevīgāko piedāvājumu pārkreditācijai, jāiepazīstas ar šobrīd aktuālajiem banku un nebaku aizdevēju pārkreditācijas noteikumiem.