You are here: Home » Atpūta » SPA nagu kopšana – tas, kas vajadzīgs tavām rokām!

SPA nagu kopšana – tas, kas vajadzīgs tavām rokām!

SPA nagu kopšanaSPA ir laba procedūra ne vien visam ķermenim, bet, kā izrādās, arī atsevišķām ķermeņa daļām. Nagu SPA ir lielisks veids, kā iegūt brīnišķīgu manikīru un maigu, zīdainu plaukstu ādu. Šoreiz nedaudz plašāk aplūkosim ar ko šāds pakalpojums atšķiras no parastā manikīra. 

Atzīsim – ir jauki doties pie manikīra un ļaut speciālistam parūpēties par nagiem. Tajā ir kas ļoti sievišķīgs, un šāds mazs nieks iekrāso ikdienu un padara to īpašāku. SPA nagu kopšana piedāvā vēl vairāk emociju! Šāda procedūra ir ilgāka un sastāv no roku vannošanas dažādu ēterisko eļļu šķīdumos, apstrādes ar īpašiem losjoniem un, protams, izcilas kvalitātes manikīra. Pēc šādas procedūras roku āda būs zīdaini maiga un nagi sakoptāki nekā jelkad. Piedevām, arī patīkamā sievišķīgā sajūta nepametīs vēl ilgi.

Manikīru meistaru iesaka šādu nagu kopšanu veikt vismaz reizi pusgadā – tas ļaus maksimāli ilgi saglabāt efektu un uzlabos nagu un roku ādas veselību ilgtermiņā. Parasti procedūra norit aptuveni šādi. Tiek izmantots kāds minerālu skrubis, piemēram, skrubis ar sāls kristāliem un rafinēto cukuru un jojobas ogu daļiņām un mandeļu eļļu – tas rokas maigi nopulē un padara zīdainas. Pēc tam tiek veikta vannošana un apstrāde ar mandeļu eļļu un E vitamīnu – tas attīra, baro un mīkstina roku ādu un piešķir īpašu mirdzumu un maigumu. Šis skrubja un maskas savienojums nodrošina augstākās kvalitātes roku ādas attīrīšanu un barošanu. Pēc tam tiek veikts klasiskais manikīrs un lakošana ar klienta izvēlēto nagu laku – parasti tiek izvēlēta kāda no ilgāk noturīgajām nagu lakām, piemēram, VINYLUX. Tas garantē, ka manikīrs ilgāk saglabāsies un rokas izskatīsies neatkārtojami sakoptas un veselīgas.

Kā jau tas ir ar daudzām nagu kopšanas procedūrām, netrūkst salonu kas piedāvā arī šo pakalpojumu, tomēr, lai iegūtu patiesi kvalitatīvu rezultātu, pirms tam nepieciešama neliela izpēte. Viens no efektīvākajiem un patiesākajiem veidiem, kā iegūt klientu atsauksmes, ir tās uzmeklēt internetā. Daudzu skaistumkopšanas salonu mājaslapās atrodama arī atsauksmju sadaļa, piedevām klientu viedokļus par paveikto var uzmeklēt arī dažādos forumos. Ja neizdodas atrast nevienu uzsāktu diskusiju par šo tēmu, droši vari tādu aizsākt – internetā cilvēki ir ļoti atsaucīgi un neslēpj savas domas par precēm un pakalpojumiem, kas patikuši vai, gluži otrādi, likušies pārāk dārgi vai nekvalitatīvi.