You are here: Home » Veselība » VCA – labāko speciālistu konsultācijas

VCA – labāko speciālistu konsultācijas

neirologs

Jau vairākus gadus daudzās vietās Rīgā un dažās pilsētās ārpus Rīgas iedzīvotāji var saņemt kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus „Veselības centru apvienības” poliklīnikās un medicīnas centros.

Apvienība ir dibināta ar mērķi uzlabot veselības aprūpē svarīgus aspektus – veselībasaprūpes pieejamību gan ģeogrāfiskā gan cenu ziņā, plaša spektra speciālistu koncentrēšanos vienā veselības aprūpes iestādē, modernu un inovatīvu risinājumu un tehnoloģiju pielietojumu veselības aprūpē un augsti kvalificētu speciālistu pieejamību. Vairāk kā desmit VCA klīnikās jebkurš pacients var pieteikties uz konsultāciju pie augsti kvalificēta un zinoša speciālista.

Vizīte ir iespējama jau tuvāko dienu laikā, jo VCA ir optimizējusi savu pacientu reģistrācijas sistēmu un ārstu pieņemšanu modeli, lai panāktu klientiem pēc iespējas ērtākus risinājumus.

Labākie speciālisti Latvijā

arstiVCA sadarbojas ar daudziem savas jomas labākajiem speciālistiem Latvijā, kuri strādā arī valsts lielākajās slimnīcās, regulāri papildina savas zināšanas, piedalās konferencēs un seko līdzi visiem jaunumiem savā nozarē.

Tas pacientam dod pārliecību, ka viņš saņems kvalitatīvu viedokli, mūsdienīgu ārstēšanu, kura būs pēc iespējas saudzīgāka un ātrāka. Vizītes  pie speciālistiem VCA klīnikās ir pieejamas gan valsts apmaksātajā programmā, gan par maksu, ko sedz pats pacients. Abos gadījumos VCA cenšas pacientam piedāvāt pēc iespējas ātrāku tikšanos ar nepieciešamo speciālistu.

VCA ārsti palīdzēs gan vieglāku, gan nopietnu saslimšanu gadījumos, veiks apskati, vajadzības gadījumā nozīmēs diagnostiku un analīzes, ko varēs veikt turpat VCA klīnikā. Pacientiem nebūs jātērē laiks un līdzekļi, lai dotos uz citām iestādēm. Un VCA Pacientu kartes īpašnieki visiem pakalpojumiem var saņemt tiešām izdevīgas cenas.

Pieprasītākie speciālisti VCA klīnikās

VCA savus klientus nodrošina ar ierindas ārstiem, kuru konsultācijas ikdienā ir visbiežāk nepieciešamas – tie ir ģimenes ārsti un pediatri. Vecāki ļoti novērtē iespēju saņemt tieši pediatru konsultācijas, jo bērnu veselība katrā ģimenē ir prioritāte. Pediatra pieejamība ir īpaši svarīga mazuļa pirmajos dzīves gados, kad nākas saskarties ar daudzām specifiskām niansēm bērnu veselības jomā.

Tomēr VCA ir pieejami dažādu jomu ārsti un speciālisti. Pieredzējis neirologs konsultēs dažādās nervu sistēmas saslimšanās, miega traucējumu, reiboņu, migrēnas, pēctraumu un daudzos citos gadījumos, kas saistīti ar cilvēka nervu un neiroloģisko sistēmu. VCA neirologs varēs gan diagnosticēt problēmu, gan izvēlēties atbilstošāko ārstēšanu, ko varveikt arī VCA dienas stacionārā un ambulatorā veidā. VCA klīnikās konsultē arī pieredzējis gastroenterologs.

slimnīcaŠobrīd dzīves un darba izraisīts stress, steidzīgs dzīvesveids un neveselīgi ēšanas paradumi arvien biežāk izraisa gan gremošanas sistēmas traucējumus, gan dažādas saslimšanas un pārtikas produktu nepanesības, kas bieži vien parādās jau agrīnā bērnībā. Tāpēc gastroenterologs ir pieprasīts speciālists, jo palīdz pacientiem cīnīties gan ar ikdienā traucējošu diskomfortu, gan jau nopietnākām saslimšanām.

Ikvienā sevi cienošā veselības aprūpes iestādē jābūt arī labiem ginekologiem un dzemdību speciālistiem, jo viņu pārziņā ir rūpes par mūsu nākamajām paaudzēm – sieviešu reproduktīvo veselību, viņu aprūpi grūtniecības laikā un arī dzemdībās. VCA lepojas ar uzticamiem un pieredzējušiem speciālistiem šajā jomā, sievietes un grūtnieces labprāt izvēlas VCA ārstus kā savus pastāvīgos aprūpētājus.

VCA medicīnas iestādēs pieejami arī daudzi citi nozīmīgi speciālisti – kardiologs, nefrologs, onkologs, endokrinologs, psihologs, traumatologs un daudzi citi. Šeit pārstāvēti ne tikai tiešās veselības aprūpes speciālisti, bet pieejamas konsultācijas pie speciālistiem, kas palīdzēs profilaktiski saglabāt labu veselību un arī nodrošinās rehabilitāciju pēc traumām un slimošanas.

Klienti var pieteikties pie uztura speciālista, fizioterapeita, homeopāta, masiera, ergoterapeita, zobārsta un citiem noderīgiem speciālistiem, kuriem rūp jūsu veselība un labsajūta. VCA klīnikas nodrošina ar visiem nepieciešamajiem speciālistiem, pieejamām pakalpojumu cenām un efektīvām ārstēšanās iespējām.

Tāpēc, ja šobrīd meklējat, kur labāk apmeklēt jums nepieciešamo speciālistu, ziniet, ka VCA klīnikās ir garantēti profesionāli un pieredzējuši ārsti.