You are here: Home » Sports » Kā pareizi izvēlēties skrituļslidas

Kā pareizi izvēlēties skrituļslidas

skrituļslidasSkrituļslidas ļauj pavadīt laiku aktīvi, ārā, un to var baudīt ikviena vecuma cilvēki. Tā ir lieliska iespēja sportiski pavadīt laiku ģimenes, draugu lokā. Skrituļslidas ļoti patīk bērniem, jo tās ļauj viņiem sportiski izkustēties. Protams, mēs visi vēlamies iegādāties pašas piemērotās skrituļslidas, kuras neliktu mums vilties un kalpotu ilgu laiku. Jāņem vērā, ka skrituļslidu iegāde ir ļoti atbildīgs process un izvēle ir jāveic ļoti uzmanīgi, lai iegādātos pašas piemērotākās skrituļslidas.

Pirms skrituļslidu iegādes, noteikti ir jānovērtē ļoti daudzas lietas, lai varētu iegādāties pašas labākās skrituļslidas. Pirmkārt, ir jānovērtē skrituļslidu ritenīši. Tie ir jāvērtē pēc to materiāla, kā arī izturības. Iegādājoties skrituļslidas, ņem vērā, ka ritenīšiem vajadzētu būt mīkstiem un elastīgiem. Tas ļaus veidot labāku saķeri un pasargās no traumām. Šādas skrituļslidas ar mīkstiem ritenīšiem vispiemērotākās būs mazākiem bērniem. Savukārt, ja vēlies iegādāties skrituļslidas sev, tad vari tās iegādāties ar jau cietākiem ritenīšiem.  Izvēloties skrituļslidas bērnam, ņem vērā, ka to izmēram vajadzētu būt par 2 izmēriem lielākam nekā bērna apaviem. Bieži vien cilvēki apjūk, vai viņiem labāk izvēlēties skrituļslidas ar šņorēm, lipeklīšiem vai fiksatoriem. Eksperti iesaka iegādāties skrituļslidas ar visiem 3 stiprinājumiem. Ļoti svarīgi ir pievērst uzmanību arī ražotājam. Noteikti netaupi naudu un neiegādājies dažādus ķīnas ražojumus, kuri nav uzticami. Labāk atvēlēt kādu eiro vairāk, bet iegādāties patiešām kvalitatīvas un izturīgas skrituļslidas, kuras nepievils.

Tāpat ir ļoti svarīgi iegādāties ne tikai pašas skrituļslidas, bet arī dažādus aksesuārus, kas ļaus pasargāt sevi no traumām. Var iegādāties stilīgus ceļu sargus, ķiveri. Tāpat svarīgi izvēlēties piemērotas zeķītes, kuras atgrūž sviedrus un pasargā no tulznām.

Tāpat ir jāpievērš uzmanība tam, kam šīs skrituļslidas būs paredzētas. Tas nozīmē, ka jāsaprot, vai vienkārši mierīgi vizināsieties vai arī gribēsiet veikt dažādus manevrus un trikus. Ne visas skrituļslidas ir paredzētas dažādām nodarbēm. Piemēram, ir skrituļslidas, kuras ir speciāli paredzētas dažādu triku izpildei, tās ir apveltītas ar lielāku izturību, kā arī mazākiem ritenīšiem. Ir arī tādas skrituļslidas, kuras ir paredzētas skriešanai. Šādas skrituļslidas ir aprīkotas ar pieciem ritenīšiem, kā arī zemiem zābakiem. Ar šādām skrituļslidām nebūs ērti braukt. Ir arī tādas skrituļslidas, kas ir paredzētas pusagresīvai braukšanai. Tās derēs gan dažādu mierīgu triku veikšanai, gan arī fitnesam. Jāpiemin gan, ka šādas skrituļslidas visbiežāk ir gana dārgas. Savukārt, ja tev patīk vizināties pa pilsētas ielām, tas derēs fitnesa skrituļslidas. Tās ir ļoti ērtas un praktiskas.

Lielu uzmanību pievērs tam, kāds ir skrituļslidas zābaka izmērs. Tam nevajadzētu būt mazam, jo tas var nebūt ērti, kā arī tam nevajadzētu būt pārāk lielas, jo tas traucēs normālai braukšanai. Parasti iesaka iegādāties skrituļslidas ar maināmiem ritenīšiem, jo bieži vien tie tiek ļoti ātri nodeldēti un ir jāmaina. Lai nebūtu jāmaina visa skrituļslida, labāk izvēlēties tādas skrituļslidas, kuras ir aprīkotas ar maināmu ritenīšu funkciju.

Neviens noteikti nevēlas izdot lielu naudas summu, lai iegādātos skrituļslidas. Tiek ieteikts iegādāties skrituļslidas par vidēji normālu cenu. Kā jau minējām, vajadzētu tomēr izvairīties no lētu skrituļslidu iegādes, jo tās var ātri novalkāties, kā arī nebūt pārāk drošas. Mēs visi vēlamies iegādāties ērtas un drošas skrituļslidas, tāpēc vērts to izvēlei pievērst pastiprinātu uzmanību. Iegādājies skrituļslidas sev, saviem bērniem un draugiem un baudiet laiku kopā!