You are here: Home » Uncategorized » Nebija nauda, ko samaksāt par kojām.

Nebija nauda, ko samaksāt par kojām.

ātrais kredītsStudentu dzīve bieži vien ir pilna ar dažādām iespējām kā sevi pierādīt un izcelties. Tas var būt saistībā ar dažādiem ārpus studiju pasākumiem vai tieši ar studiju darbu. Bet, protams, visam pa vidu ir arī sadzīviskā puse. Nepieciešams maksāt par kopmītnēm, ēdienu, studiju darbam nepieciešamajiem materiāliem un tā tālāk. Studentiem, kuriem, piemēram, ir darbs ar šo sadzīviskās puses veikšanu ir vieglāk, kā arī tiem, kuriem ir piešķirtas stipendijas. Lai arī kādi būtu studenta ikmēneša ienākumi, tomēr tie ir nelieli un ne vienmēr pietiek visam. Citreiz pietrūkst nedaudz lai izdzīvotu līdz nākamajiem mēneša ienākumiem vai nav nepieciešamo papildus līdzekļu pēkšņi uzdotā darba paveikšanai. Lielāki naudas līdzekļi nepieciešami, lai atmaksāt īres maksu kopmītnēs.

Arī Jānim no Rīgas, kurš studē Latvijas Universitātē, bija problēma ar kopmītnes īres atmaksu. Kā atzīst pats Jānis, naudu nepieciešams samaksāt laikā, savādāk neērti, ka ik pa laikam atgādina par kavētiem maksājumiem. Jānis ir strādājošs students, tādēļ ar naudas lietām nav lielu problēmu, bet tomēr pienāk mirklis, kas alga kavējas vai nopelnītā alga ir izrādījusies mazāka nekā bija plānots. Šādos gadījumos, lai atmaksātu par kopmītnes istabiņas īri visu nepieciešamo summu, Jānis izvēlas ātrā kredīta sniegtās iespējas. Viss notiek ātri un vienkārši, atzīst Jānis. Nauda tavā bankas kontā nonāk pat 10 minūšu laikā un var droši doties veikt maksājumus. Saņemto ātro kredītu Jānis atmaksā no nākamās algas, tādēļ ar ātro kredītu saņemšanu un atmaksu nav nekādas problēmas.

Ātrais kredīts var būt lielisks palīgs ne tikai, lai segtu maksu par kopmītnēm, bet arī citām sadzīviskām lietām. Nekad nevar būt drošs par to, kad varētu rasties finansiālas problēmas. Un tādēļ ir patīkami, ka vienmēr risinājums ir te pat blakus 15 minūšu attālumā. Kreditori piedāvā dažādas summas ātrajiem kredītiem. Kā arī kreditoru skaits ir pietiekoši liels, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko un izdevīgāko.

Salīdzinot kreditorus nepieciešams pievērst uzmanību ātrā kredīta izsniegšanas nosacījumiem. Pārsvarā kreditori piedāvā saņemt ātro kredītu personām no 20 un 21 gadu vecuma, bet ir daži aizdevēji, kuri piedāvā kredītu saņemt arī no 18 gadu vecuma. Kā arī kreditors nosaka savu darba laiku un nedrīkst aizmirst, ka ātrā kredīta pieprasījums tiek izskatīts un kredīts piešķirts tikai kreditora darba laikā. Ja ātrā kredīta pieprasījums ir nosūtīts ārpus darba laika, tad nepieciešams sagaidīt kad tas atkal sāksies. Kā arī var izvērtēt kreditoru gada procentu likmes. Jo lielāka būs gada procentu likme, jo lielāki būs procentu maksājumi. Liels plus ātro kredītu saņēmējiem ir tas, ka lielākā daļa kreditoru saviem jaunajiem klientiem piedāvā saņemt pirmo ātro kredītu bez procentu maksas, tas nozīmē, ka jāatdod tik cik aizņēmies. Ātro kredītu var saņemt tikai personas, kuras ir reģistrējušas izvēlētā kreditora mājaslapā. Kad nepieciešams nosūtīt ātrā kredīta pieprasījumu, vispirms ir jāielogojas savā lietotāja profilā un tad var veikt pieprasījuma nosūtīšanu. Visa informācija lietotāja profilā ir saglabāta un tādēļ naudas saņemšana notiek ātri un vienkārši.