You are here: Home » Uncategorized » RGJ nerūsējošā tērauda dūmvadi – kvalitāte un zemas cenas

RGJ nerūsējošā tērauda dūmvadi – kvalitāte un zemas cenas

tērauda dūmvadiPar lauku mājas atjaunošanu domāju jau vairākus gadus. Vecāku atstātā māja vientuļi stāvēja, šad tad vasarā tur palikām kādu nedēļu, jo tad varēja iztikt bez liela komforta, bet citos gadalaikos māja nebija ilgstoši apdzīvojama, jo bija bojāts skurstenis, malkas krāsnis nevarēja kurināt, bet ar elektrību negribējās tik lielu platību sildīt, tas arī nebija efektīvi, jo logi bija veci, ēkai vajadzēja arī siltināšanu.

Beidzot šajā gadā finansiālā situācija izvērtās tāda, ka varēju novirzīt lielākus līdzekļus mājas atjaunošanai. Pirmajā etapā ķēros pie svarīgākajiem darbiem – logu maiņas, ārsienu nosiltināšanas un arī skursteņa atjaunošanas. Skursteņa jautājumu risināt palīgā aicināju meistaru, jo man nebija pieredzes ar apkures un dūmvadu sistēmām.

Meistars apskatīja dūmvadu, iztīrīja un atzina, ka visprātīgāk būtu to nevis pārmūrēt, bet gan ievietot tajā izturīgu un kvalitatīvu nerūsējošā tērauda oderi, kas būs kā jauns dūmvads, bet būs savienojams ar jebkuru moderno apkures ierīci.

Es tērauda dūmvadam varēšu pievienot jebkuru apkures katlu vai mazo krāsniņu, jo tērauda skursteņi ir izturīgi pat ļoti agresīvos apstākļos un augstās temperatūrās.

Nerūsējošā tērauda dūmvads no RGJ

dūmvadsTā kā man bija ierobežots budžets, ko izmantot šajā remontdarbu posmā, loģiski, ka meklēju izdevīgākos cenu piedāvājumus nerūsējošā tērauda dūmvadiem. Mana izvēle bija kvalitatīvi un Latvijā ražoti dūmvadi, ko atradu mājas lapā http://www.rgj.lv/ .

Tie bija visaugstākās kvalitātes, viegli konstruējami un pielāgojami katras ēkas vajadzībām. Un cena bija ļoti laba, jo ražotājs preci pats arī izplata, nenododot to starpniekiem un citiem tirgotājiem. Tādā veidā prece var saglabāt ražotāja cenu, kas ir ļoti izdevīgi pircējiem. Es sava pasūtījuma cenas aprēķinu pasūtīju turpat ražotāja mājas lapā.

Tas bija ērti un ārti. RGJ ražo dažāda diametra un garuma taisnos dūmvadu posmus un visas citas papildus detaļas, kas nepieciešamas, lai izveidotu pilnībā autonomu un ilgmūžīgu dūmvadu. Kopumā pirkums man bija ļoti izdevīgs. Detaļas pats aizvedu uz māju, kopā ar meistaru arī samontējām, ievietojām vecajā skurstenī.

Oderi vajadzēja nofiksēt un izveidot skursteņa gala nosegumu, apakšā to savienojām ar jauno apkures krāsniņu, ko iegādājos arī par labu cenu. Tagad māja jau bija tādā stāvoklī, lai varētu te palikt jebkurā gadalaika, lai palēnām nodarbotos ar iekšdarbiem. Domāju, ka nākamajā gadā ģimenei jau būs gatavalieliska brīvdienu māja laukos.