You are here: Home » Uncategorized » Dāvanu serviss internetā – jūsu ērtībai un pārdomātai izvēlei

Dāvanu serviss internetā – jūsu ērtībai un pārdomātai izvēlei

Diennaktī ir tikai 24 stundas. Lielai daļai no mums ar tām nepietiek, lai padarītu visu ieplānoto, tāpēc jāmeklē veidi, kā optimizēt savu dienas kārtību un izvairīties no darbībām, kas zog mūsu laiku. Tik daudz mēs varam izdarīt savādāk – ātrāk, ērtāk un vienkāršāk, ja izmantojam pareizos resursus un veidus. Viens no lielākajiem palīgiem mūsdienu aizņemtajiem cilvēkiem ir internets un tā sniegtās plašās iespējas.

fromme unikarteKlientu ērtībai intrenetā ir atrodami dažādi pakalpojumi, veikali, saziņa un daudzas citas lietas, ko varam izmantot jebkurā vietā un laikā, kad mums pieejams internets. Viens no šādiem noderīgiem pakalpojumiem ir dāvanu serviss internetā – FromMe.lv.

Tas dod iespēju jebkurā brīdī, neatejot no datora, iegādāties noderīgu un ikvienai situācijai piemērotu dāvanu.

Dāvana dažu minūšu laikā

Fromme.lv dāvanu serviss ir jauns un jau popularitāti ieguvis pakalpojums, kas apvienojis dāvanu kartes no vairāk kā 300 pakalpojumu sniedzējiem un uzņēmējiem visā Latvijā.

Pircējam vairs nav jātērē laiks, lai dotos pie konkrētā pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja, lai iegādātos dāvanu karti. Un pie FromMe.lv jūs ieraudzīsiet tik daudz noderīgu ideju dāvanām, kādas pat nebūsiet iedomājušies. Ja jums ir kupls draugu loks, ģimene un arī kolēģi, tad svinamo dienu un nepieciešamo dāvanu var būt gana daudz.

Bet ne vienmēr pietiek laika, lai dotos uz veikaliem, izvēlētos un mocītos pārdomās par labāko variantu. Dāvanu kartes tomēr ir labs risinājums, jo tās dāvanas saņēmējam sniedz arī atkāpšanās ceļu, ja nu tomēr dāvana nav trāpījusi. FromMe dāvanu kartes var apmainīt pret kādu citu no piedāvātajām un arī pret naudu, bet dāvanas izmantošanas laiks ir vesels gads.

Kāpēc dāvināt kārtējo nieku, kas uz plaukta krās putekļus? Tādas dāvanas nevienam nepatīk, tāpēc labāk ir izvēlēties kādu no 900 FromMe.lv apkopotajām dāvanu kartēm. Piedāvātās dāvanu kartes ir aktuālas ne tikai pilsētās, bet arī pie daudziem pakalpojumu sniedzējiem dažādos Latvijas reģionos.

Kas ir Unikarte?

unikarteFromMe.lv piedāvā ne tikai konkrētas dāvanu kartes, bet arī universālo dāvanu karti – Unikarti. Tā ir derīga pie visiem FromMe sadarbības partneriem. Dāvanas saņēmējs pats var izvēleties pakalpojuma veidu un izmantot to sev ērtā laikā un vietā.

Unikarte ir labs risinājums, ja pārāk labi nepazīstat dāvanas saņēmēju un nevēlaties kļūdīties ar dāvanu kartes veidu.

Dāvanu karti varat noformēt jebkurā sev vēlamā summā, pievienot tai personisku sveicienu un izvēlēties noformējuma dizainu. Un visu to varat paveikt dažās minūtēs turpat pie sava datora.

Tas būs iespaidīgs laika ietaupījums, ko varēsiet novirzīt citāmsvarīgām lietām. Internets ir tas pasaules izgudrojums, kurš izmainījis laiku, attālumu un pavēris mums jaunas iespējas.