You are here: Home » Bizness » Izvēlies nerūsējošā tērauda dūmvadus savai mājai

Izvēlies nerūsējošā tērauda dūmvadus savai mājai

Ja jūs plānojat atjaunot dūmvadu, pievienot jaunu apkures iekārtu vai izbūvēt pavisam jaunu skursteni, tad informācija par nerūsējošā tērauda dūmvadu priekšrocībām jums būs tieši laikā.

mētala dūmvadsUzzināsiet dažus svarīgus argumentus, kāpēc uzņēmuma RGJ Latvijā ražotie nerūsējošā tērauda dūmvadi ir laba izvēle. RGJ ir Latvijas ražošanas uzņēmums, kas jau vairāk kā desmit gadus nodarbojas ar nerūsējošā tērauda dūmvadu izgatavošanu gan Latvijas tirgum, gan eksportam, kur produkcija ir tiešām pieprasīta gan tās kvalitātes, gan pieejamo cenu dēļ.

Pielāgojami jebkurai apkures iekārtai

RGJ nerūsējošā tērauda dūmvadi ir pielāgojami ikvienai mājai, jo to detaļas var komplektēt pēc vajadzības. RGJ ražo gan dūmvadu taisnos posmus jeb caurules, gan visus savienojumus, liekumus un papildu detaļas, kas nepieciešamas, lai pilnībā izbūvētu dūmvadu.

Nerūsējošais tērauds pēc savām funkcijām un augstās izturības ir savienojams ar jebkuru mūsdienās izmantotu apkures iekārtu. It īpaši modernajām un jaudīgajām, kādas klienti izvēlās arvien vairāk gan praktisku, gan ekonomisku, gan ekoloģisku apsvērumu dēļ.

Izturība, kvalitāte, ātra uzstādīšana

RGJ strādā tikai ar sertificētiem izejmateriāliem, atbilstoši visiem nozarē noteiktajiem standartiem, panākot, ka gala produkcija ir ar augstu kvalitāti, izturību un kalpo ilgus gadus.

Kvalitātes standartus regulāri pārbauda gan atbildīgās institūcijas, gan paši uzņēmuma kvalitātes eksperti. RGJ dūmvadi ir pieprasīti arī tāpēc, ka to uzstādīšana neprasa daudz laika un lielus remontdarbus.

Montāža ir vienkārša, ja seko instrukcijām un ievēro drošības prasības. To var paveikt gan meistari, gan katrs prasmīgs mājas saimnieks.

Izdevīgas cenas un pasūtīšana internetā

Pircējs vienmēr grib to, kas ir ērtāk, ātrāk un lētāk. RGJ spēj apvienot visas klientam vajadzīgās prasības – augstu izturību un kvalitāti, ērtu pieejamību un izdevīgas cenas.

Ikviens interesents ar RGJ produkciju var iepazīties, pat neizejot no mājas – interneta vietnē rgj.lv, kur varat pieteikties gan cenu aprēķinam, gan izpētīt pieejamās produkcijas parametrus, daudzveidību, montāžas instrukcijas. Izdevīgās produkcijas cenas ir skaidrojamas ar to, ka RGJ ir ražošanas uzņēmums, kas pats nodarbojas ar preču pārdošanu, nepievienojot ta

m starpniecības uzcenojumu, kā tas ir būvniecības veikalos nopērkamajai precei. Tāpēc RGJ produkcija pieejama par izdevīgo ražotāja cenu. Tas klientam var būt ievērojams ietaupījums. Visu informāciju par ražotāju, produkciju, cenām, pirkuma izdarīšanu un arī uzņēmuma kontaktinformāciju varat meklēt jau pieminētajā ražotāja mājas lapā www.rgj.lv.