You are here: Home » Veselība » Neierobežo savas aktivitātes –izmanto higiēnas preces urīna nesaturēšanas pacientiem

Neierobežo savas aktivitātes –izmanto higiēnas preces urīna nesaturēšanas pacientiem

Aktīvu un sportisku dzīvesveidu ir labi piekopt jebkurā vecumā, jo tas stiprina veselību, aizkavēslimības un novecošanos. Bet jebkurā vecumā ikvienu var piemeklēt arī tādas saslimšanas, kas var likt atteikties no aktivitātēm. Viena no šādām kaitēm ir urīna nesaturēšana. Tā var skart cilvēkus dažādā vecumā.

pamperi Piemēram, jaunas sievietes pēc grūtniecības un dzemdībām var ciest no urīna nesaturēšanas, kas rodas fiziskas slodzes vai sasprindzinājuma laikā. Arī aktīvā pusmūžā esoši vīrieši, kuri saskaras ar prostatas problēmām, paralēli cieš arī no urinācijas tarucējumiem. Par urīna nesaturēšanas veidiem varat lasīt http://www.tena.lv/.

Ko darīt šiem aktīvajiem cilvēkiem, kas savā ikdienā pēkšņi nonākuši fakta priekšā, ka cieš no urīna nesaturēšanas? Sākumā cilvēki ir apjukuši, kautrējas runāt par savu problemu, izvairās no situācijam, kas var radīt urīna noplūdes, jo pastāv risks, ka kāds to pamanīs un nāksies piedzīvot kaunpilnus brīžus.

Tas var nopietni ietekmēt cilvēka ierasto dzīvesveidu, hobijus, intereses un sabiedrisko dzīvi. Kā no tā izvairīties? Nevajag bēgt no problēmas, bet to aktīvi risināt.

Palīdzēs ārsta apmeklējums un ieteikumi, kā cīnīties ar urīna nesaturēšanu, tomēr svarīgi jau no pirmā brīža, kad konstatējat problēmu, izmantot profesionālus higiēnas līdzekļus, kas pasargās no urīna noplūdēm un ļaus turpināt dzīvot ierastajā ritmā, būt aktīvam, nezaudēt savu sabiedrisko dzīvi.

Arī par to uzzināsiet http://www.tena.lv/.

TENA higiēnas preces

Tena.lv ir vadošais higiēnas preču ražotājs, kas piedāvā speciālizētu produkciju tieši urīna nesaturēšanas pacientiem. Ar piedāvājumu var iepazīties tena.lv. Piedāvājumā ir dažāda veida higiēnas preces, kas ļauj justies par sevi pārliecinātam un kas ļauj saglabāt aktīvu dzīvesveidu.

Sievietes ar nelielu urīna nesaturēšanu var izmantot ieliktņus, kas daudz neatšķiras no parastajiem ikdienā lietotajiem biksīšu ieliktņiem, tikai šie ir īpaši pielāgoti urīna uzsūkšanai un nepatīkama aromāta novēršanai.

Ja ieliktņu aizsardzība šķiet par vāju, tad var izmantot urīnu uzsūcošās paketes, kas dziļi iekšienē uzsūks lielu daudzumu urīna, būs labi piegulošas ķermenim un ļaus justies komfortabli ikvienā situācijā.

Pielāgoti higiēnas līdzekļi tiek piedāvāti arī vīriešiem. Tie ražoti, ņemot vērā vīriešu ķermeņa anatomiju, tāpēc labi piekļaujas un nav apkārtējiem manāmi.

Vīriešu ieliktņi arī stiprināmi apakšveļā un pieejami gan melnā, gan baltā krāsā. Vīrieši šo problēmu uztver daudz jūtīgāk kā sievietes, kuras ir pieradušas izmantot higiēnas preces.

Vīrieši var justies neveikli, tāpēc tena.lv ir parūpējies, lai vīriešiem domātās higiēnas preces būtu maksimāli pielāgotas, nemanāmas un diskrētas.

Salīdzinoši jauns un jau pacientu novērtēts produkts gan sievietēm, gan vīriešiem ir uzsūcošās apakšbikses, kas izgatavotas no audumam līdzīga materiāla un pēc diziana atgādina parastu, neuzkrītošu apakšveļu.

Bet tā spēj absorbēt lielu daudzumu noplūduša urīna. Zem apģērba šādas uzsūcošās apakšbikses būs tikpat nemanāmas kā parasta apkašveļa. Dizains pielāgots gan katra dzimuma anatomijai, gan arī vizuālajām prasībām.

Kopā ar tena.lv urīna nesaturēšanas pacienti var turpināt savu ierasto dzīvesveidu, nebaidoties par noplūdēm, mulsinošām situācijām. Ar visu produkciju var iepazīties mājas lapā http://www.tena.lv/.