You are here: Home » Internets » Mājokļa iekārtošana – satraucošs un atbildīgs uzdevums

Mājokļa iekārtošana – satraucošs un atbildīgs uzdevums

Ilgi lolotais sapnis par savu māju beidzot piepildījās pirms nepilna gada, kad banka beidzot apstiprināja hipotekāro kredītu tās iegādei. Tā bija jauna māja, kurā vēl neviens nebija dzīvojis.

mājokļa iekartošanaEs biju sajūsmā, jo gan vieta, gan pati māja bija lieliska. Tai bija tikai baltā apdare, tāpēc priekšā bija gaidāms svarīgs un satraucošs uzdevums – mājas iekārtošana. Vajadzēja domāt ne tikai par tapetēm un dizaina elementiem, bet arī mēbelēm, santehniku, sadzīves tehniku.

Es ar lielāko prieku uzņēmos šīs rūpes. Vīrs bija ļoti aizņemts darbā, bet es varēju savu ikdienu plānot tā, kā man bija vajadzīgs. Un tagad mana prioritāte bija savas mājas iekārtošana.

Kosmētiskais remonts

Es telpu krāsojumā un tapetēm izvēlējos gaišus, mierīgus toņus, kas pārāk nekairināja redzi, jo tādi risinājumi parasti ātri apnīk, izskatās uzbāzīgi. Nolēmu pieturēties pie vienkāršiem krāsu laukumiem, kurus izcelt ar kādiem interesantiem dizaina elementiem – gleznām, fotogrāfijām.

Tās būs daudz vieglāk nomainīt, ja vēlēšos atsvaidzināt telpas. Krāsas izvēlējos videi un cilvēkam draudzīgas, jo domāju arī par bērniem, kas noteikti tuvākajā nākotnē būs.

Gribēju, lai remonts ir veikts ar ekoloģiskām krāsām, kas nav ar augstu alerģiju risku. Pati esmu alerģiska, nevaru lietot sadzīves ķīmiju, daudzus kosmētikas līdzekļus, tāpēc nevēlējos riskēt. Tā ir mana māja, kurā gribēju justies droši un ērti.

Mēbeles un dizaina elementi

Nākamais etaps bija mēbeļu iegāde. Pirmo nopirkām gultu un virtuves iekārtu. Pārējo pēc tam palēnām aizpildījām. Reizē ar remontu arī bija sakārtota santehnika. To arī izvēlējos lakonisku un konservatīvu. Galvenais – kvalitatīvu.

Mēbeļu iegāde aizņēma kādu laiciņu, jo šo to meklēju antikvariātos un lieliskos lietoto preču veikalos. Tā varēju izveidot īpašu auru mājās. Gala rezultāts bija ļoti labs, arī vīrs atzinīgi novērtēja manu veikumu.
viņa ziņā biju atstājusi tikai kabinetu, ko viņš vēlējās izveidot pēc savas gaumes un saprašanas. Tā kā tā būs viņa privātā zona, man nebija iebildumu, ka viņš izvēršas tur ar savām idejām.

Elektrotehnika

Bet, lai māja būtu pabeigta un apdzīvojama, nekādi nevarējām iztikt arī bez elektrotehnikas. Un to mums vajadzēja gana daudz. Sākām ar sadzīves tehniku – veļas mazgājamo mašīnu, ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, virtuves plīti. Lielāko daļu ierīču izvēlējos iebūvējamas, lai skaistā virtuves iekārta būtu priekšplānā.

Brivi.lv interneta veikals bija tā vieta, kur veicu gandrīz visus elektrotehnikas pirkumus – ne tikai sadzīves tehniku, bet arī televizoru, putekļu sūcēju, audio tehniku. Cenas un kvalitāte bija ļoti laba. Esmu pārliecināta, ka šīs ierīces kalpos daudzus gadus. Brivi.lv piedāvājums bija plašs, un iegāde vienkārša.

Tāpēc esmu apmierināta ar šo sadarbību. Piegādes darbinieki visas ierīces atveda līdz mājām. Nākamajā dienā meistars parūpējās par to, lai viss tiktu droši pieslēgts. Elektrotehnika bija pēdējie pirkumi. Pārējo, kas bija nepieciešams dzīvei jaunajā mājā, atvedām no dzīvokļa, ko tagad izīrējam, lai vēlāk to varētu izmantot bērni, kad gribēs studēt. Dzīvoklis bija arī mūsu garants, ja nu tomēr kādi dzīves satricinājumi gadās.