You are here: Home » Uncategorized » Nofrete – ekskluzīvs skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas salons

Nofrete – ekskluzīvs skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas salons

Kad runa ir par skaistumkopšanas pakalpojumiem, ikviens vēlas rūpes par savu ķermeni nodot pieredzējuša speciālista rokās. Pieredzējis salona personāls liks ikvienam klientam justies novērtētam un tieši apmierināti klienti ir salona un tajā strādājošo speciālistu labākās vizītkartes.  

Mūsdienās skaistumkopšanas salonu izvēle ir ļoti plaša, it īpaši Rīgā. Savām vajadzībām un budžetam atbilstošu variantu var atrast ikviens. Tomēr, kā lai izvēlas labāko skaistumkopšanas salonu Rīgā no tik liela pakalpojumu sniedzēju pulka? Viss slēpjas kvalitātē un meistaros, kas ne tikai pieņem un izpilda klienta vēlamo procedūru, bet konsultē un piemeklē labākās procedūras katram individuāli. Nopietnu lomu salona izvēlē spēlē salona speciālistu pieredze un klientu atsauksmes.

15 gadu pieredze skaistumkopšanā, kosmetoloģijā un estētiskajā dermatoloģijā

Salons Nofrete ir ekskluzīvs estētikas un estētiskās medicīnas skaistumkopšanas salons Rīgā ar pieredzi sejas, ķermeņa un nagu kopšanā. Salonā strādā kvalificēts un draudzīgs personāls, savukārt patīkamo atmosfēru rada salona ērtās un modernās telpas Rīgas centrā, E. Melngaiļa ielā 5.

Salona 15 gadu darbības laikā skaistumkopšanas, kosmetoloģijas un estētiskās dermatoloģijas pakalpojumi ir sniegti vairāk nekā 30 000 klientiem, no kuriem 96% rekomendē šo salonu arī citiem.

Nofrete, skaistumkopšanas salons Rīgā, savu pakalpojumu klāstā piedāvā daudzveidīgas skaistumkopšanas procedūras, tostarp:

  • Sejas procedūras (dažāda veida procedūras, make-up, skaistuma injekcijas, sejas maksas, dermatologa pakalpojumi u.c.).
  • Ķermeņa procedūras (solārijs, vakuuma terapija, vaksācija, mezoterapija, kavitācija, karboksiterapija, fotoepilācija un citas procedūras un dažāda veida masāžas).
  • Nagu kopšanas procedūras (roku un kāju nagu kopšanas procedūras – manikīrs, nagu pieaudzēšana, pedikīrs u.c.).

Salona komandā strādā pieredzējuši speciālisti, tostarp kvalificēti ārsti – dermatologi un dermatovenerologi, sertificēti kosmetologi, nagu un citi speciālisti. Pakalpojumu cenas svārstās atkarībā no izvēlētās procedūras veida. Piemēram, dermatologa konsultācija maksā 30 eiro, klasiskā ķermeņa masāža (60 – 90 min) 35 eiro, klasiskais manikīrs ar laku 15 eiro, bet tie ir tikai daži pakalpojumi no visa plašā pakalpojumu klāsta.

Plašāka informācija par salona piedāvātajiem pakalpojumiem, procedūru ilgumiem un to cenām pieejama viņu mājas lapā www.nofrete.lv, tikmēr sazināties ar salona ekspertiem iespējams pa e-pastu info@nofrete.lv vai zvanot + 371 272 92 200. Lai padarītu salona apmeklējumu vēl ērtāku, skaistumkopšanas salons Rīgā Nofrete saviem klientiem lietošanā piedāvā arī autostāvvietu.