You are here: Home » Veselība » Ātrāka un ērtāka veselības aprūpe – VCA poliklīnikās un medicīnas centros

Ātrāka un ērtāka veselības aprūpe – VCA poliklīnikās un medicīnas centros

Kopš brīža, kad mana ģimene pirms trijiem gadiem pārcēlās uz dzīvi Rīgā, savas veselības aprūpes jautājumus uzticam tikai „Veselības centru apvienībai” (VCA).

ārsts VCA var piedāvāt mums visu, kas ir svarīgs maniem ģimenes locekļiem – regulārās profilaktiskās pārbaudes, speciālistu konsultācijas, skaistumkopšanu, zobārstniecību, rehabilitāciju un sportiskās aktivitātes. Tas viss ir pieejams mums ērtā vietā un par izdevīgām cenām.

Ģimenes ārsts un pediatrs

Tā kā mūsu ģimenē ir divi skolas vecuma bērni, ir svarīgi, ka vienmēr ir pieejams kvalificēts pediatrs. Vca.lv poliklīnikā, kas atrodas netālu no mūsu mājas, vienmēr jau tajā pašā vai nākamajā dienā varu atrādīt bērnus ārstam.

Mums ar vīru arī šeit ir savs ģimenes ārsts, kas ir svarīgi, jo vīram ir hroniska saslimšana, kas prasa regulāru uzraudzību un analīžu veikšanu. Gan ģimenes ārsts, gan pediatrs ir atsaucīgs, kompetents un vienmēr pieejams.

Pati esmu medmāsa, tāpēc protu izvērtēt, kad ārsts bez vajadzības tikai rutīnas pēc izraksta medikamentus. VCA poliklīnikās ar tādu problēmu neesmu saskārusies, ārsti vienmēr ir uzmanīgi un ieinteresēti, cenšas risināt problēmu pēc būtības, nevis pielietot automātisku sistēmu.

Visi nepieciešamie speciālisti

Lai apmeklētu citus vajadzīgos speciālistus, mums nav vajadzības doties uz citām veselības aprūpes iestādēm, jo visus ārstus varam satikt tepat poliklīnikā. Vca.lv ir izveidota pārdomāta sistēma, kas ļauj pacientiem ātri un ērti piekļūt vajadzīgajiem nozares speciālistiem.

Es regulāri apmeklēju ginekologu, bērnus bieži vedam pie ausu un deguna ārsta jeb LOR speciālista, ir bijusi vajadzība arī pēc ķirurga un dažādiem diagnostikas izmeklējumiem. To visu esam varējuši ātri saņemt tepat savā poliklīnikā.

Esam arī Pacienta kartes lietotāji, ar to varam saņemt izdevīgas atlaides maksas pakalpojumiem, kā arī 5 % no katra apmaksātā pakalpojuma uzkrājam. Vēlāk uzkrājumu varam novirzīt citu maksas pakalpojumu apmaksai. VCA poliklīnikās strādā zinoši un pieredzējuši speciālisti, kuri izmanto modernu pieeju ārstēšanā.

Zobārstniecība un skaistumkopšana

Bet ne vienmēr ir vajadzīga tieši veselības aprūpe, cilvēkam ir arī jārūpējas par savu izskatu un ķermeņa labsajūtu. Es ik pa laikam apmeklēju skaistumkopšanas kabinetu, vingrošanu, jogas nodarbības, visa ģimene izmantojam arī vca.lv zobārsta pakalpojumus, jo apmierina cenas un kvalitātes attiecība.

Nenožēlojam, ka savas ģimenes veselības aprūpi esam uzticējuši http://www.vca.lv, jo iegūstam kvalitāti, saprātīgas izmaksas un ātri pieejamus pakalpojumus.