You are here: Home » Ziņas » Nokia atgriezīsies viedtālruņu un planšetdatoru tirgū jau pavisam drīz!

Nokia atgriezīsies viedtālruņu un planšetdatoru tirgū jau pavisam drīz!

Pirms diviem gadiem vadošais mobilo telefonu ražotājs pasaulē “Nokia” zaudēja savas pozīcijas strauji augošajā viedtālruņu tirgū, un palielinoties finansiālajiem zaudējumiem, tika nolemts pārdot šo zīmolu uzņēmumam “Microsoft”. Šobrīd tiek ziņots, ka jau pavisam drīz “Nokia” atgriezīsies atpakaļ ar lielu sparu, piedāvājot jaunus un pārdomātus risinājumus.

Tiek plānots, ka uzņēmumi “HMD Global Ltd” un “FIH Mobile of ForexConn Technology Group” par vairāk nekā 350 miljoniem dolāru plāno iegādāties no uzņēmuma “Microsoft” mobilo telefonu biznesu, kuru šis uzņēmums iegādājas no Nokia pirms diviem gadiem, 2014.gadā. Tiek gaidīts, ka šis darījums notiks 2016.gada izskaņā. Plāno, ka jau pavisam drīz tirgū tiks izlaisti jauni “Nokia” viedtālruņu un planšetdatoru risinājumi. Kā rāda informācija, tiek ziņots, ka Nokia plānot izlaist divus jaunus viedtālruņus 2017.gada sākumā. Šiem viedtālruņiem jau ir doti nosaukumi – Nokia C1 un P1. Šobrīd šie jaunie mobilie telefoni iziet testēšanas periodu, un tiek plānots, ka jau pavisam drīz tie tiks piedāvāta plašākai publikai. Jaunie viedtālruņi paredz, ka tie sniegs aizsardzību pret mitrumu un putekļiem. Tiek prognozēts, ka viena šāda mobilā telefona cena būs apmēram 500 dolāri.

Protams, “Nokia” būs ļoti jāpacenšas, lai atgūtu iepriekšējo slavu, piedāvājot cilvēkiem patiešām unikālus produktus. Mūsdienās arvien vairāk mobilo telefonu ražotāji piedāvā dažādus tehnoloģiskus risinājumus, kas uzrunā cilvēkus visā pasaulē, tāpēc, lai “Nokia” varētu gūt peļņu, viņu mobilajiem telefoniem patiešām jābūt unikāliem un kvalitatīviem, pretējā gadījumā atkal tiks nodarīti finansiāli zaudējumi.

Neapšaubāmi, ka “Nokia” vēsture ir gana ievērojama un par šo zīmolu noteikti ir dzirdējis ikviens. Un ne velti. Jāatceras vien 1998.gads, kad tika pārdoti 40.8 miljoni šo tālruņu, tādā veidā zīmols kļuva par lielāko mobilo telefonu ražotāju visā pasaulē, apsteidzot Motorollu. Vienīgā problēma bija tāda, ka Nokia nespēja noturēt savu latiņu un laika gaitā sāka zaudēt saviem konkurentiem, kad mobilo telefonu tirgū sāka parādīties dažāda veida viedtālruņi. Kad pirms diviem gadiem tika pārdots Nokia zīmols, visas tiesības uz šo zīmolu nonāca Microsoft varā, kas sniedz tiesības 10 gadus izmantot Nokia zīmolu. Tajā laikā arī 32 000 Nokia darbinieku pārgāja strādāt uz uzņēmumu Microsoft.

Nokia paziņojums, ka viņi grasās ar jaunu sparu atsākt savu darbību, noteikti ir pārsteidzis ne vienu vien mobilo telefonu cienītāju. Iespējams, ka tas kļūs par lielisku pavērsienu, un vairāki Nokia konkurenti šajā cīņā zaudēs savas pozīcijas, gluži tāpat kā toreiz tās zaudēja Nokia. Tas noteikti būs interesants gads un varam tikai ar lielu apbrīnu vērot, kā Nokia atsāks savu zīmola darbību un piedāvās jaunus risinājumus plašajai pasaulei!

Citu ražotāju planšetdatori plašā sortimentā nopērkami 220.lv!