You are here: Home » Uncategorized » Vai iespējams saņemt kredītu, ar negatīvu kredītvēsturi

Vai iespējams saņemt kredītu, ar negatīvu kredītvēsturi

kredītiCilvēki ar kavētiem kredītu maksājumiem, parādiem, vai, nenomaksātiem kredītiem, bieži vien saskaras ar problēmām noformēt jaunu aizdevumu. Ar vien biežāk aizdevumu kompānijas reklamē piedāvājumus aizdevumus saņemt pat cilvēkiem ar sliktu kredīt vēsturi. Parād vēstures datubāzē pat pēc parāda nomaksāšanas, 3 gadus saglabājas cilvēka informācija par sliktu kredīt vēsturi, tas savukārt negatīvi ietekmē ne tikai tālāko kredītu noformēšanu, bet arī apgrūtina preču iegādi uz līzingā nosacījumiem un izmantot pakalpojumus uz atliktā maksājuma nosacījumiem (mobilie sakari, internets). 

Katra cilvēka iespējas noformēt kredītu ar sliktu kredītvēsturi ir ļoti individuālas un atšķiras no negatīvās kredītvēstures apjoma. Taču aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi visbiežāk piedāvā tieši ātro kredītu sniedzēji. Negatīvas kredītvēstures gadījumā ir jārēķinās, ka aizdevumu noformēt būs pagrūti, taču mūsdienās Latvijā ir pieejams diezgan plašs piedāvājumu skaits, tieši ātro aizdevumu kompāniju sfērā. Lai gan kāda no šīm kompānijām būs pretimnākoša ir jārēķinās ar to, ka izdevīgus nosacījumus sarunāt nebūs iespējams. Šādos gadījumos var tik palielinātas procentu likmes un samazināts atmaksas termiņa ilgums. Lai gan ātros kredītus ir iespējams noformēt gan internetā gan ar sms palīdzību, cilvēkam ar negatīvu kredītvēsturi vislabāk būtu vērsties aizdevumu sniegšanas kompānijā klātienē, tādējādi izskaidrojot radušos situāciju un pastāstot par pagātnes parādiem. Jāatceras arī, lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams uzrādīt stabilus ikmēneša ienākumus, pretējā gadījumā cilvēks nonāk augsta riska grupā un aizdevuma sniedzējs nekavējoties var atteikties izsniegt aizdevumu.

Uzzini vairāk par savām iespējām:

http://www.focus.lv/kapec-kreditlimitu-izveleties-ir-gudrak-ka-istermina-kreditu

Protams, lielāku iespēju saņemt aizdevumu nodrošinās pieprasījums ar ķīlu. Ja cilvēkam pieder automašīna vai kāds cits nekustamais īpašums, aizdevuma sniedzējs tādējādi nodrošinās pret zaudējumiem. Ķīlas vērtība tiek aprēķināta izvērtējot īpašumu un naudas aizdevums tiek izsniegts tās vērtībā. Jāatceras, ka procenti veidos atsevišķu naudas summu, kura būs jāatmaksā papildus. Ja esat nolēmuši izmantot šo aizdevuma veidu, ir jāatceras, ka mašīnai ir jābūt reģistrētai uz tā cilvēka vārda, kurš noformē aizdevumu, kā arī automašīna nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem. Šī ir laba alternatīva cilvēkiem, kuriem ir nepieciešami līdzekļi, taču nevēlas automašīnu pārdot, tādējādi varēsiet turpināt to lietot. Svarīgi iegaumēt, ka kavētu maksājumu gadījumā kredītdēvējam ir tiesības ieķīlāto īpašumu atņemt.

Lēmuma pieņemšana par ātrā kredīta noformēšanu ir jāizvērtē prātīgi, jo tā ir liela atbildība. Tomēr, ja līdzekļi ir nepieciešami un naudas aizdevums ir vienīgais, kas var palīdzēt, noformējot kredītu ir svarīgi atrast sev piemērotāko piedāvājumu. Protams tā meklējumi var ieilgt, jo kredīt sniedzēju kompānijas ir daudz un to sniegtais pakalpojumu klāsts ir plašs. Taču tikai apsverot visus piedāvājumus varēsiet izvēlēties sev efektīvāko. Vienmēr izvērtē savas finanses un iespējas aizdevumu atmaksāt.