You are here: Home » Auto » Ir lietas, uz ko nav vērts ietaupīt

Ir lietas, uz ko nav vērts ietaupīt

compensa apdrosināšanaMūsdienu cilvēka izdevumu apjoms ir gana augsts, turklāt,  tas tikai aug līdz ar vajadzībām un ikdienas nepieciešamībām. Palielinoties iespējām, ko varam izmantot, aug arī prasību un, loģiski, tēriņu apjoms. Ir lietas, kurām noteikti atvēlām līdzekļus un ir tās lietas, kas paliek “aiz līnijas”, jeb par kurām nolemjam – tās nav pašas akūtākās nepieciešamības un bez tām iespējams iztikt. Protams, visam nekad nepietiek, tāpēc ir lietas, no kuru iegādes mums jāatsakās, lai kā arī  reizēm negribētos. Un tad ir lietas, kuras noteikti vajadzētu iegādāties, arī tad, ja šķiet – tā taču nav pirmā nepieciešamība.

Viena no šādām lietām – apdrošināšanas polises. Teorētiski – ikdienā uzskatām, ka tas mums nav nepieciešams, jo viss taču rit normāli, savu gaitu un nekādu paredzētu problēmu (šādos apmēros) nav. Tomēr tieši tāpēc vajag iegādāties  apdrošināšanu – neparedzētas situācijas, nelaimes, nepatikšanas – tas viss atgadās tad, kad vismazāk par to domājam, negaidām un var radīt ļoti lielus izdevumus un galvassāpes mūsu ikdienā.

Tas gan nenozīmē, ka nepieciešams “apbruņoties ar apdrošināšanas polisēm līdz zobiem” un iegādāties ikvienu pieejamo apdrošināšanu – drošs paliek nedrošs. Protams, slikti jau tas nav, ka esam apdrošinājuši pilnīgi visu – sākot no paši savas veselības līdz katrai piederošajai lietai, tomēr tam visam noteikti naudas nepietiks – finanses ir tik cik ir. Un bieži vien šķiet, ka apdrošināšana tāda lieka naudas izdošana vien ir – maksājam par polisi, nekas slikts nenotiek un nauda “aiziet vējā”. Un ja nu tomēr notiek? To nekad zināt nav iespējams. Ir lietas, kuras mūsu dzīvē ir vērts apdrošināt pret dažādām nelaimēm.

Compensa apdrošināšanas kompānija piedāvā dažādas apdrošināšanas polises, no kurām varam izvēlēties to, kuru uzskatām par vērtīgāko. Piemēram – KASKO, Mājokļa apdrošināšana, pirkuma apdrošināšana, veselības apdrošināšana, biznesa apdrošināšana un citas apdrošināšanas polises. Ja vēl pieļaujam, ka ārsta apmeklējumus varam atļauties samaksāt un tur apdrošināšanas polise nav akūta, tad mājokli varētu būt pat ļoti vērts apdrošināt, jo tā zaudējuma gadījumā (ugunsnelaime, citas neparedzētas nelaimes) būsim zaudējuši ļoti daudz, ko atgūt un sākt no jauna būs ārkārtīgi grūti.