You are here: Home » Auto » Auto apdrošināšanas varianti un noformēšana

Auto apdrošināšanas varianti un noformēšana

octa poliseJebkurš jaunais autovadītājs un arī tie, kuriem jau ir liela pieredze saistībā ar automašīnu vadīšanu un citām lietām, zina, cik svarīga nianse ir auto apdrošināšanas polise. Tas nepieciešams, lai tiktu dota atļauja piedalīties satiksmē un lai tiktu radīta lielāka drošības sajūta. Ikviena polise piedāvā izvēlei citādas priekšrocības, tieši tāpēc vienmēr ir ieteicams iepazīties ar katru no tām. Konsultācija ar speciālistu Jums nāks par labu, lai piemeklētu izdevīgāko piedāvājumu, respektējot visas vajadzības.

Derīga OCTA polise – droša braukšana

Katrā auto iegādes situācijā ir bez izņēmumiem obligāti jāparūpējas par formalitātēm, lai iegūtu OCTA savam personīgajam auto. Tiem, kas izvēlēsies nepievērst lielu vērību un reiz palaidīs garām konkrētās polises derīguma termiņa beigas, nāksies tikt galā ar problēmām, jo būs izdarīts pārkāpums. Jebkurā gadījumā no tā var izvairīties, jo apdrošinātāji piedāvā iespēju atgādināt Jums, ka drīz vajadzēs atjaunot OCTA.

Katrā ziņā visas OCTAS pielāgotās opcijas ir paredzētas, lai būtu vienmēr pieejama tūlītēja palīdzība, ja noticis nopietns vai ne tik nopietns negadījums. Tā kā cilvēkiem patīk būt visa procesa noteicējiem, OCTA polise internetā (vairāk šeit: https://www.manapolise.lv/kas-ir-octa) ir nepārspējama iespēja, kā saņemt jaunu polisi tikai pāris minūtēs. Tam visam līdzās iespējams izpētīt pašu jaunāko informāciju un esošās polises termiņu. Jūs katru reizi varat arī izvēlēties, uz kādu laiku (3-12 mēn.) vēlaties saņemt konkrētos pakalpojumus. Vēl kāda tiešām patīkama ziņa – šī polise var tikt izmantota arī dažās valstīs ārpus ES, piemēram, Norvēģijā un Šveicē.

Drošības sajūta ievērojamākā apmērā

Protams, ka arī KASKO papildu apdrošināšana ir neizmērojami noderīga, jo piedāvā klientiem neskaitāmus citus bonusus un palīdzību. Īpaši noderīgi tas var būt vietās, kur ir augstāks risks, ka var notikt kāda automašīnas zādzība vai ka var rasties lielāki bojājumi milzīgas vētras laikā utt. Tieši KASKO izvēle absolūti visās situācijās ir atkarīga no katra paša, bet tā ir ieteicama, lai Jūs pilnībā būtu pasargāts arī tad, ja gluži vienkārši brauciena laikā beidzas auto degviela.

Lai cik ļoti pārliecināts par savu personīgo drošību Jūs būtu, jebkurā gadījumā ir ļoti noderīgi laikus padomāt par iespējamo palīdzību. Tomēr ne vienmēr par tēriņiem būs jārūpējas apdrošinātājam, jo pašriska robežās visu būs pienākums segt pašam. Lai pilnīgi precīzi noteiktu summu par Jūsu izmantotajiem KASKO pakalpojumiem, apdrošinātājs fiksē automašīnas modeli, Jūsu kā vadītāja stāžu un dažādas citas detaļas.

Pareizs lēmums – patīkamāka sadarbošanās

Ikviena cilvēka drošība ir absolūti svarīgākā, tāda iemesla dēļ ir vērts savlaicīgi parūpēties par to, lai nebūtu jādomā par lielākiem izdevumiem, ja reiz noticis negadījums. Izmantojiet visas opcijas, kas izveidotas internetā, jo tā katru reizi būsiet pats pirmais rindā! Tikpat viegli arī piemeklēt lētākos un Jums pielāgotākos polises variantus!