You are here: Home » Bizness » 5 iemesli, kādēļ vērts ieguldīt SEO

5 iemesli, kādēļ vērts ieguldīt SEO

 

SEO pakalpojumiSEO jeb meklētājprogrammu optimizācija ir process, kuram ir pievērsušies miljoni brendu visā Pasaulē. Gan lieli, gan vidēji, gan mazi uzņēmumi ir sapratuši, ka, lai konkurētu šodienas digitālajā vidē, ir jāiegulda mājas lapas SEO optimizācijā.

Tomēr neskatoties uz popularitāti, daudzi uzņēmēji nemaz nezin, kas ir SEO un cik vērtīgs tas var būt biznesa attīstībai digitālaja vidē.

Bieži vien uzņēmumi finanses labāk iegulda maksas reklāmās, piemēram, Google AdWords, kas “atved” uz mājas lapu tūlītēju apmekletāju plūsmu, taču līdzko AdWords kampaņa tiek nopauzēta vai pātraukta, uzņēmuma piedāvājums vairs nav atrodams Google meklētājā, tāpēc noderīgi ir paralēli arī pievērsties mājas lapas SEO optimizācijai, kas nodrošina rezultātus ilgtermiņā.

Lai arī zīmoli tiešām var iztikt ar mājas lapu un aktivitātēm sociālajos tīklos vai maksas reklāmām, ir vairāki iemesli, kādēļ nevajadzētu ignorēt SEO optimizāciju.

Šeit būs 5 iemesli, kādēļ vērts ieguldīt SEO:

Tavi klienti meklē tevi!

Tavi klienti sagaida, ka par tavu biznesu varēs uzzināt Google vai kādā citā meklētājā. Viņi ieraksta atslēgvārdu un vēlas, lai rezultātos parādītos mājas lapas, kuras piedāvā pat vairāk nekā viņi iepriekš vēlējās. Ja tu neesi veltījis laiku SEO optimizācijai, tad ļoti ticams, ka tava uzņēmuma piedāvājums nebūs atrodams. Un kādēļ nepieciešama mājas lapa, ja neviens to nevar atrast vai atrodies Google rezultātu 25.lapā?

Ir zināms, ka meklētāji piedāvā lietotājiem labas kvalitātes saturu, tādēļ cilvēki tiem uzticas. Digitālā mārketinga speciālisti zina satura nozīmi un pavada laiku rakstot blogus, veidojot infografikas, video u.tml., bet ir jāveido mijiedarbība, kuras rezultātā ir lietotāji, kuri šo saturu lasa (patērē).

Tieša reklāma

SEO ļauj sasniegt cilvēkus, kuri aktīvi interesējas par tavas nišas piedāvāto produktu vai pakalpojumu.

Atšķirībā no sociālajiem tīkliem, cilvēki izmanto meklētājus daudz biežāk, kad vēlas veikt pirkumu vai arī vēlas uzsākt savu ceļojumu līdz pirkumam. Tas nozīmē, ka ja tavs uzņēmums vēlas izmantot internetu, lai pārdotu savu produktu, SEO tev patiesi palīdzēs!

Turklāt SEO ir lētāks, nekā maksas reklāmas. Un pētījumi pierādījuši, ka cilvēki labprātāk klikšķina uz organiskajiem rezultātiem, nevis, piemēram, AdWords reklāmām.

Tas ir lētāk, nekā tu domā

Jā, patiešām daudzi uzskata, ka SEO ir dārgs un sarežģīts digitālā mārketinga kanāls. Tā varētu būt, ja tev ir tradicionāla mājaslapa un konkurentu vidū ir lielie zīmoli, kuri jau gadiem darbojās pie SEO optimizācijas.

Bet Google domā par to, lai interneta lietotājiem būtu vienkāršāk atrast lokālo biznesu mājas lapas. Tātad, ja tu vēlies sasniegt vairāk un būt starp pirmajiem rezultātiem savā pilsētā, novadā vai valstī, nevis iekarot pasauli, tad tas var būt daudz vienkāršāk!

Meklējumu skaits Google meklētājā tikai pieaug

Cilvēku dzīve bez viedtālruņa mūsdienās ir grūti iedomājama. Tie tiek ņemti līdzi it visur un izmantoti dažādām vajadzībām. Viena no tām, protams, ir lai atrastu sev interesējošo informāciju par jebkuru tematu, jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

Cilvēki vairs neizvēlas atbildes meklēt grāmatas, jo internets ir daudz ātrāks un ērtāks veids kā meklēt nepieciešamo informāciju. Tieši tādēļ arī tavam biznesam jābūt sasniedzamam tur, kur cilvēki meklē nepieciešamo informāciju, pakalpojumus, preces.

Nepārtraukta apmeklētāju plūsma uz mājas lapu

Ja pats saviem spēkiem esi veicis primāros SEO uzdevumus mājas lapā vai noalgoji labu SEO speciālistu, kurš veica visas nepieciešamās SEO optimizācijas darbības tava uzņēmuma māajas lapā, visticamāk, esi sagaidījis to brīdi, kad cilvēki plūst uz tavu lapu arī tad, ja ik mēnesi neieguldi tajā naudu, kā tas ir ar maksas reklāmām. Un šeit nu darbojas likums, par kuru runājām pašā raksta sākumā.

Ja SEO optimizācijas kampaņa veikta korekti, tad vari būt drošs, ka katru reizi tu iegūsti to cilvēku uzmanību, kuri meklē tieši tavu produktu vai pakalpojumu.

Atceries, ka šis ir brīdis, kad patiešām būtu jāiegulda meklētājprogrammu optimizācijā. Tehnoloģijas mainās. Tāpat arī to lietotāju paradumi. Tāpēc 2bb.lv komanda iesaka veidot ilgtspējīgu SEO stratēģiju, kas ļaus tavam uzņēmumam iekarot Google meklētāja rezultātus.

Vairāk informācijas meklē: http://organicmarketing.lv/seo-pakalpojumi/