You are here: Home » Internets » Kā izvēlēties smaržas internetā?

Kā izvēlēties smaržas internetā?

interneta veikalsIr divas iespējas, kā izvēlēties smaržas – doties uz veikalu un iegādāties tās tur, vai arī iepirkties interneta veikalā. Iepirkšanās interneta veikalos ir ļoti ērta un parocīga, jo iespējams izvēlēties preces ātri un ērti, neizejot no mājām.

Protams, daudzi ir pieraduši pie tā, ka smaržas iespējams pasmaržot pirms to iegādes, tāpēc drošāks variants liekas iepirkšanās veikalā. Tomēr nepieciešams saprast, ka arī interneta veikalā iespējams iegādāties labas smaržas, kuras spēs iepriecināt gan tevi, gan arī citus.

Smaržas ir lieliska dāvana ar kuru iepriecināt savus mīļos cilvēkus, tāpēc nepieciešams pievērst uzmanību vairākām svarīgām lietām, lai varētu izvēlēties pašas labākās smaržas.

Šajā rakstā pastāstīsim, kādas ir galvenās atšķirības starp parifmērijas ūdeni, tualetes ūdeni, kā arī smaržām.

Pievērs uzmanību smaržu tipam

Lai varētu iegādāties pašas labākās smaržas ir ļoti svarīgi izvēlēties tieši savai gaumei piemērotāko variantu. Lai gan pasaulē ir dažādi smaržu veidi, tomēr cilvēki bieži vien visus šos smaržu veidus ievieto vienā kategorijā – smaržas. Tas noteikti ir nepareizi, jo ir vairāki smaržu tipi.

Ir jāņem vērā, ka katrs parifmērijas produkts sastāv no spirta, ūdens un aromātiskās kompozīcijas. Attiecīgi, katrā no veidiem visas šīs komponentes ir izteiktākas vai mazāk izteiktākas.

1.tips – smaržas

Ja vēlies iegādāties smaržas, tad jāņem vērā tas, ka aromātiskās kompozīcijas saturam šeit jābūt apmēram 20%, savukārt 96% sporta. Tas arī ir iemesls, kāpēc smaržām aromāts ir izteiktākais, kā arī tā noturība ir visilgākā.

Pietiek ar pāris pilieniem, lai aromāta noturība būtu vairāk nekā uz 5 stundām. Interneta veikals 220.lv piedāvā plašā klāstā iegādāties dažāda veida smaržas!

2.tips – parifmērijas ūdens

Šajā parifmērijas tipā ir apmēram 10% aromātiskās kompozīcijas, savukārt 80% ir spirts. Šis smaržu veids lieliski noderēs, ja nepieciešams doties uz ballīti vai romantiskām vakariņām.

Noturība ir atšķirīga – ir parifmērijas ūdeņi, kuru noturība ir no dažām stundām, savukārt ir arī tādi parifmērijas ūdeņi, kuru noturība ir līdz pat 2 diennaktīm.

3.tips – tualetes ūdens

Tualetes ūdenī aromātiskās kompozīcijas sastāvs ir no 4% līdz 10% un 80% ir spirts. Eksperti uzskata, ka vislabāk tualetes ūdeni lietot vasaras laikā, kā arī ikdienā, jo tam piemīt maigs aromāts kas piemērots ikdienas lietošanai. Tualetes ūdens noturība ir no dažām stundām līdz pat diennaktij.

4.tips – odekalons

Odekalonā aromātiskās kompozīcijas līmenis ir viszemākais, jo tajā vidēji ir 3% aromāta un 70% spirta.

Esi iepazinies ar visiem galvenajiem parifmērijas ūdeņu veidiem, tāpēc atliek tikai izvēlēties tieši sev piemērotāko. Pie katra veida interneta veikals piedāvā arī informāciju par to, kādas eļļas un aromāti ir izmantoti konkrētajās smaržās, tādā veidā izvēlēties iespējams daudz vieglāk.

Smaržu iegāde internetā ir ērta, kā arī izdevīga, jo bieži vien smaržas internetā iespējams iegādāties par draudzīgākām cenām nekā veikalā.