You are here: Home » Uncategorized » Kā pareizi iegādāties sadzīves tehniku?

Kā pareizi iegādāties sadzīves tehniku?

 

sadzīves tehnikaIzlasot virsrakstu, tu, iespējams, nodomāji – vai tad sadzīves tehniku var nopirkt arī nepareizā veidā? Jā, var, turklāt ir kļūdas, kuras mēs pieļaujam neapzināti, un vēlāk pārdzīvojam par to sekām. Kad tev būs nepieciešama jauna sadzīves tehnika – ledusskapis, veļas mašīna, plīts utt., šis raksts tev noteikti noderēs, lai savu pirkumu pēcāk nebūtu jānožēlo.

  • Septiņreiz nomēri…

Sadzīves tehnikas izmēram vienmēr ir nozīme, un šajā gadījumā vērā jāņem ne tikai garums, bet arī augstums, platums un dziļums. Kādēļ šie parametri ir tik svarīgi? Pērkot jaunu iekārtu savam mājoklim, ir jāzina, cik daudzas vietas tai jāatvēl. Tu taču nepērc jaunu dīvānu, neplānojot to, vai tam istabā pietiks vietas? Tas pats attiecas uz plītīm, ledusskapjiem utt. Tāpat izmēri jāzina arī tādēļ, lai pārliecinātos, ka iekārtu varēs dabūt iekšā pa durvīm.

  • Izpildi mājas darbu

Kā noskaidrot, kuru zīmolu sadzīves tehnika ir labāka? Kuri modeļi ir praktiskāki? Vienkārši – aprunājies ar saviem tuviniekiem, draugiem un kolēģiem. Lielākajai daļai no mums mājās ir veļas mašīna. Pajautā, kāda ražotāja iekārtu citi iegādājušies, kādam modelim devuši priekšroku – no augšas vai priekšas ielādējamam? Tāpat vari palasīt pircēju atsauksmes internetā. Mūsdienās tiešsaistē iespējams atrast informāciju teju par ikvienu sadzīves tehniku un tās modeļiem, kā arī pat video ar izmēģinājumiem utt. Ir vērts ieskatīties!

  • Sezonas izpārdošana

Pievērs uzmanību internetā atrodamajai informācijai par sezonas izpārdošanām, un plāno uz priekšu. Ja ir izsludināts, ka sadzīves tehnikai, kura tev nepieciešama, būs atlaides, nepalaid šo periodu garām!

  • Vai tu pazīsti sevi?

Pirms iegādājies sadzīves tehniku, padomā, kā un cik bieži to izmantosi. Protams, eleganta plīts virsma tavā virtuvē izskatītos lieliski, taču, ja gatavo tikai reizi mēnesī, vai ir vērts ieguldīt tajā naudu? Tāpat, ja dzīvo vienatnē, vai ir vērts pirkt ļoti lielu ledusskapi, no kura izmantosi tikai pusi?

  • Maciņam draudzīgas iekārtas

Par laimi, iepērkoties internetā, ir ļoti viegli noskaidrot, kāds energoefektivitātes līmenis ir katrai iekārtai, jo tam parasti jābūt minētam preces aprakstā. Centies izvēlēties modeļus, kuriem šis rādītājs ir augsts, jo tas palīdzēs ietaupīt līdzekļus nākotnē.