You are here: Home » Uncategorized » Disku valcēšana riepu centrā

Disku valcēšana riepu centrā

Reizēm cilvēki īsti nesaprot, kuras auto riepas būtu piemērotākās, tādēļ vērts sākumā izmantot profesionālu konsultantu palīdzību un riepu ABC. Patiesībā jaunas riepas spēj sniegt ne vien lielāku drošības sajūtu, bet arī mazāku degvielas patēriņu.

Ja gadījumā nepieciešama auto riepu maiņa, speciālisti to paveiks aptuveni 30 minūtēs, tādēļ pavisam drīz varēsiet doties tālāk. Toties disku valcēšana vajadzīga reizēs, kad tie ieliekti, jo deformācijas var ļoti būtiski ietekmēt sākotnējo braukšanas komfortu un riepu stāvokli. Disku remonts noder daudzās situācijās, piem., ja ir vajadzība tos atjaunot, vienkārši iztaisnot vai uzmanīgi noslīpēt visas nelīdzenās vietas, tāpēc riepu centrs piedāvā to veikt ar mūsdienīgiem paņēmieniem. Konkrētās riepas ik reizi jāpielāgo ne tikai auto veidam, bet arī klienta iespējām, tāpēc riepu serviss piedāvā arī ekonomiskus riepu komplektus.

Vairāk lasi- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Vissezonas riepas – izdevīgākais variants

Piedāvājumā esošās vissezonas riepas ir ļoti laba alternatīva, jo tās iespējams izmantot visu gadu, tāpēc nebūs jāraizējas par pēkšņām laikapstākļu maiņām. Neskatoties uz to, M+S riepas būtu vēlams izmantot tad, ja automašīna ziemas laikā tiek izmantota visai reti. Tāpēc vairāk tiek ieteiktas ziemas riepas, ar kurām būs daudz drošāk pārvietoties pat uz apledojuša ceļa. Ziemas riepu vērienīgā izpārdošana ir labākais laiks, lai nopirktu, piemēram, Dayton un Sailun riepas par daudz zemākām cenām. Tikpat izdevīgi var pasūtīt arī neskaitāmas Falken un izcilās Hankook riepas, kuru kvalitāte pazīstama ikvienam auto īpašniekam. Riepas jāizraugās pamatojoties uz to, kuras ir pašas izturīgākās, kuras nodrošina ievērojamu degvielas ekonomiju u.c. īpašas priekšrocības.

Auto sagatavošana vasaras sezonai

Vasaras riepas nodrošina lielisku vadāmību arī uz sausiem zemes ceļiem, tieši tāpat iespējama efektīva bremzēšana. Lai būtu vēl vieglāk izdarīt izvēli, šīs dažādās riepas tiek piemērotas atsevišķiem ceļiem, piemēram, grants ceļiem. Kā viena no pašām populārākajām izvēles iespējām ir Kumho riepas, tādēļ noteikti atradīsiet savai automašīnai paredzētu komplektu. Neskaitāmās Antares riepas iekļautas tieši budžeta klasē, līdz ar to tās ir ne vien triecienizturīgas un kvalitatīvas, bet arī tiek piedāvātas par saprātīgu cenu. Jebkurā gadījumā riepu kalpošanas laika pagarināšanai ir nozīmīga spiediena bieža pārbaude, pietam būtu vērts auto priekšējās riepas ar aizmugurējām pēc konkrēta nobraukuma apmainīt vietām.