You are here: Home » Uncategorized » MODERNI LOGI JŪSU MĀJOKLIM

MODERNI LOGI JŪSU MĀJOKLIM

Neviens nevar iztēloties māju bez logiem, tādēļ ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvāko risinājumu gan funkcionalitātes, gan estētiskas ziņā. Mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi risinājumi tam, lai būvējot māju, būtu iespējams izvēlēties un pielāgot tieši tāda tipa logus, kas ēkā ir vispiemērotākie.

Ir iespējams izvēlēties dažādu materiālu logus, kas iedalās trīs kategorijās pēc to popularitātes – koka logi, pvc logi jeb plastmasas logi un alumīnija logi. Pareiza un kvalitatīvu logu iebūvēšana ir ļoti svarīga, jo tā nodrošina pareizu ventilāciju telpās, siltuma un skaņas izolāciju, kvalitatīva stikla paketes izvēle novērš kondensāta uzkrāšanos un visādi citādi uzlabo telpas tehnisko un vizuālo funkciju.

KUR IEGĀDĀTIES PLASTMASAS LOGUS?
Plastmasas logi, kas tiek dēvēti arī par PVC logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm klientu vidū. Lai arī plastmasas logi ir salīdzinoši jauna opcija Latvijas iedzīvotājiem, tā ātriem soļiem ir progresējusi un kļuvusi par vienu no populārākajiem logu veidiem, ko klienti izvēlas ierīkot savos mājokļos. PVC logi ir pieejami dažādos izmēros un formās, pielāgojami klienta vēlmēm un telpas vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KOKA LOGU ĪPAŠĪBAS.
Lai arī divtūkstoš gadu sākumā plastmasas logi sāka slavas gājienu Latvijā, koka logi nav palikuši aizmirstībā, pie tam, tie sāk palēnām atgriezties un lieliski iekļaujas mūsdienu interjēra dizainā un arhitektūrā. Kā viens no galvenajiem argumentiem plastmasas logu funkcionalitātei kalpo augstās skaņas un siltuma izolācijas funkcijas, taču koka logiem, kas gadsimtiem ilgi ir kalpojuši jebkurā celtnē pasaulē, mūsdienās ir pieejami ne par matu sliktāki. Arī koka logi ir pieejami dažādās formās un izmēros, tie ir tik pat funkcionāli kā PVC logi un, protams, dabai draudzīgi un ekoloģiski, pie tam, pieejami visdažādākajā krāsu klāstā.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES ALUMĪNIJA LOGUS?
Arī alumīnija logi mēdz būt bieža klientu izvēle. Ungunsizturība, augsts skaņas un siltuma izolācijas līmenis ir trīs galvenie iemesli, kādēļ klienti dod priekšroku šī materiāla logiem. Par spīti savam plānumam, tie kalpos gadiem ilgi.