You are here: Home » Uncategorized » Daudzfunkcionālas mēbeles- praktisks risinājums telpām

Daudzfunkcionālas mēbeles- praktisks risinājums telpām

Kad kavējamies bērnības atmiņā, tajā bieži figurē lielais dīvāns, augstais virtuves galds, smagās virtuves durvis vai čīkstošās skapja durvis, kuras neskaitāmas reizes liedza uzvarēt paslēpēs. Mēbeles ir kā mūsu mēmie draugi, kuri mūsu atmiņās figurē kā brīnišķīgs fons skaistiem notikumiem.Arī mūsdienu mēbeļu ražotāji pievērš uzmanību tam, lai mēbeles kļūtu ne tikai par objektiem bez personības, bet arī daļa no mūsu dzīvesgājuma un atmiņām. Varam būt pateicīgi, ka dzīvojam laikos, kad gudras tehnoloģijas tiek izmantotas ne tikai kļūst ne tikai gadžetu ražošanā, bet arī mēbeļu ražošanā. Lai arī kādas būtu mūsu iedomas par nākotnes mājokli vai darba vietu, noteikti ir ražotājs jau šodien, kurš šīs iegribas spēs ideāli īstenot praktiski, un to izdarīs pēc individuāla pieprasījuma.

Vai sapņojat par dizainera profesiju? Mūsdienu mēbeļu ražotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no skicēm līdz pat konstrukciju būvēšanai. Varat doties pie mēbeļu ražotāja ar savām idejām par to, kādus virtuves skapīšus, plauktus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošinat maksimālu mēbeļu kvalitāti. Patērētājs nosaka mēbeļu izmērus, dizainu, krāsu, kā arī apdares materiālus. Mēbeļu ražotāji palīdz klientiem arī ar profesionāļu padomu par to, kāda veida virtuves iekārtojums būs atbilstošs tiešu jums  – iespējams, ka tās būs mēbeles no koka, varbūt iebūvējamā virtuve vai virtuves iekārtas ar lamināta korpusu.

Agrā rīta skrējiens un gatavošanās dienai ir neiedomājami bez vannas istabas. Šeit tētis dzen bārdu, mamma krāso skropstas, bērni mazgā rokas un tīra zobus. Vannas istabas mēbelēm jāatbalsta visas saimes  nepieciešamos higiēnas priekšmetus. Pārskatām un sakārtots vannas istabas interjers efektīvi atbalstīs katras ģimenes vajadzības. Vannas istabā nav vietas nekārtībai, pārkrautiem plauktiem un veļas kalniem. Lai ģimenisko haosu savaldītu, ir nepieciešams gudri apsvērt vannas istabas interjeru. Atkarībā no katras saimes vajadzībām, mēbeļu ražotāji piedāvā iespēju individuāli pielāgot vannas istabas mēbeles tieši klienta vēlmēm.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Interjera pasaulē viesistaba jau sen kļuvusi par telpu, kuras funkcijas ir pārkāpušas pāri viesistabas robežām. Atkarībā no tā, kādas mēbeles un interjera priekšmetus mēs novietojam viesistabā, tā var kļūt par guļamistabu, hobiju istabu, ēdamistabu vai pat mantu glabātavu. Iebūvētie skapji, piemēram, kalpo kā lieliski nomaskēta nesezonas drēbju krātuve. Tikmēr izvelkamais dīvāns nakts stundās telpu var pārvērst par guļamistabu, bet gudri izkārtotas brīvā laika mantas (spēļu konsoles, mūzikas instrumenti, galda spēles) telpu padara par ģimenes hobiju zāli. Ja viesistabā novietojam elegantu galdu vai rakstāmgaldi, tā kļūst par ģimenes vakariņu telpu. TV iekārta var kļūt par telpas galveno fokusa punktu, bet tik pat labi askētiska dizaina mēbele var TV aparātu pat noslēpt no visu acīm. Lai telpu padarītu mūsdienīgu un tā iegūtu plūstošas līnijas, tajā var ierīkot bīdāmās durvis.