You are here: Home » Uncategorized » KUR GLABĀT LIEKO AUTO RIEPU KOMPLEKTU?

KUR GLABĀT LIEKO AUTO RIEPU KOMPLEKTU?

Līdzīgi kā cilvēks nepārvietojas bez apautām kājām, būs sarežģīti atrast auto, kas pārvietotos bez riepām. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis katrā ziņā ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Mašīnai jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Automašīnu riepas noteikti būs iegādājamas lielā cenu amplitūdā. Automašīnas servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Mašīnu riepu serviss piedāvā arī automašīnas riepu uzglabāšanas servisu.

Ieskaties piedāvājumā – http://mmkserviss.lv/

Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa servisus, saistītus ar riepu  stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt mašīnas diskus ir ļoti liela. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tālab to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Riepu servisi piedāvā arī auto riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

 

Ziemas auto riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no reālajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas mašīnu riepas, nepieciešams pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas katrā ziņā ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas automašīnas riepām.Pirms riepu iegādes, katrā ziņā iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par piemērotākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

 

RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus risinājumus jebkuram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas automašīnu riepas, jo telpas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī izmantot automašīnu riepu uzglabāšanas servisu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības gadījumā, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.