Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Uzticiet savas rūpes par lielgabarīta jeb negabarīta kravu pārvadājumiem profesionāļu komandai ar vairāk nekā 14 gadu pieredzi. Aicinām aizpildīt cenas pieprasījuma veidlapu, izmantojot pogu "Uzzināt cenu", un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums visīsākajā laikā.
Ja Jūs interesē lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi un vēlaties saņemt konsultāciju, lūdzam izmantot pogu “Saņemt konsultāciju” lapas apakšā, mēs ar prieku atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.
Ursus Forwarding ir viens no vadošajiem lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadātājiem Latvijā. Lielgabarīta kravu pārvadājumi jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem ir viena no mūsu pamatdarbībām. Esam iemīlējuši šo pakalpojuma veidu tā daudzveidības dēļ. Sarežģītu un apjomīgu projektu īstenošana ik reizi iemāca mums kaut ko jaunu. Katram projektam ir sava specifika, ģeogrāfiskās nianses un citi aspekti, kas piegādes organizēšanai liek rast arvien jaunus risinājumus. Negabarīta kravu pārvadājumi ir sarežģīts process, tāpēc uzticiet to profesionāļiem.
Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Lielgabarīta kravu pārvadājumi nereti tiek transportēti, kombinējot vairākus transporta veidus, piemēram, jūras transportu un autotransportu, tas prasa plašas zināšanas, maksimālu precizitāti un koncentrēšanos. Pateicoties mūsu pieredzei un zināšanām, varam nodrošināt savus klientus ar vissarežģītākajiem negabarīta kravu pārvadājumiem.
Negabarīta kravu pārvdājumi

Negabarīta kravu pārvadājumi

Negabarīta kravu pārvadājumi uz jebkuru pasaules valsti. Mūsu plašais partneru tīkls ģeogrāfiski ir izvietots gandrīz visos pasaules kontinentos, tas ļauj Ursus Forwarding speciālistiem organizēt jebkādu veidu un izmēru kravu transportēšanu, praktiski neierobežojot mūsu klientus maršruta izvēlē.

Lielgabarīta kravu veidi

Turpinājumā ir pieejama informācija par mūsu praksē visbiežāk sastopamo lielgabarīta (negabarīta) kravu veidiem.

Lauksaimniecības tehnika

Mūsu uzņēmuma darbības laikā esam palīdzējuši daudziem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas lauksaimniekiem, atgādājot to iegādāto lauksaimniecības tehniku no dažādiem ražotājiem, pārdevējiem un izsoļu namiem. Populārākās no lauksaimniecības tehnikas lielgabarīta (negabarīta) kravām ir traktori, kombaini, kultivatori, arkli, graudu kaltes, cisternas u. c.

Moduļu mājas

Viens no pēdējo gadu populārākajiem lielgabarīta (negabarīta) kravu veidiem ir tieši moduļu mājas. Šo projektu īstenošanai esam izmantojuši gan sauszemes transportu, gan arī veikuši kuģu fraktēšanu, nogādājot moduļus vietās, kuru ģeogrāfiskās nianses neļauj piegādi veikt, izmantojot tikai autotransportu. Šādos gadījumos tiek izmantots gan autotransports, gan jūras transports, kas padara transportēšanas procesu par sarežģītu puzli, kuras salikšanai ir nepieciešama ļoti daudzpusēja pieredze un maksimāla koncentrēšanās uz vissīkākajām niansēm.

Mežizstrādes tehnika

Mežizstrādes nozares saražotā produkcija veido ievērojamu daļu valsts kopējā eksporta apjoma. Ar šo nozari saistītā tehnika tiek ļoti aktīvi izmantota un līdz ar to arī importēta no dažādām pasaules valstīm. Mūsu uzņēmuma darbības laikā mežizstrādes nozares lielgabarīta (negabarīta) kravas esam pārvadājuši neskaitāmas reizes, pilnveidojot mūsu pieredzi līdz pat sīkākajām detaļām. Mūsu uzņēmuma ietvaros populārākās no mežizstrādes nozares lielgabarīta (negabarīta) kravām ir harvarderi, forvarderi, harvesteri, koksnes šķeldotāji, zaru savācēji, atzarotāji un mežizstrādes traktori, taču esam saskārušies arī ar citas ar šo nozari saistītas tehnikas, piemēram, gateru un ar koksnes apstrādi saistītu iekārtu, transportēšanu.

Industriālā tehnika

Šo tehniku pārsvarā izmanto ēku un ceļu būvniecībā, ostu darbībā, rūpnīcās un ainavu arhitektūrā. Mūsu klientu vidū ir daudzi uzņēmumi, kuru ikdienas darbība ir cieši saistīta ar minētās tehnikas izmantošanu. Populārākās no industriālās tehnikas lielgabarīta (negabarīta) kravām ir ekskavatori, ceļamkrāni, buldozeri, kāpurķēžu tehnika, iekraušanas tehnika u. c.

Transportēšanas tehnika

Bieži savā praksē esam saskārušies ar situācijām, kad pie mums vēršas citu transporta uzņēmumu pārstāvji ar jautājumu par salūzuša vai, piemēram, izsolē iegādāta, vilcēja vai citas kravas tehnikas transportēšanas iespējām. Tas ir iespējams un šāda veida kravas esam transportējuši visai daudz.

Transportēšanas tehnika tiek iekļauta lielgabarīta (negabarīta) kravu segmentā, jo tās transportēšanai ir jāizmanto īpaša lielgabarīta (negabarīta) platforma.

Vēja ģeneratori

Atjaunojamo energoresursu nozare ir strauji augoša. Valstij līdz 2030. gadam ir jānodrošina vismaz 45% reģeneratīvo energoresursu īpatsvars valsts elektroenerģijas galapatēriņā. Līdz ar to arvien vairāk uzņēmēju izvēlas ieguldīt līdzekļus šajā nozarē. No transportēšanas viedokļa vēja ģeneratori ir ļoti masīvas lielgabarīta (negabarīta) kravas, kuru transportēšanai nepieciešamo tehnisko resursu nav vairuma transporta uzņēmumu aprīkojumā. Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais aprīkojums šāda veida lielgabarīta (negabarīta) kravu transportēšanai. Vēja ģeneratoru transportēšanas process ir pietiekami sarežģīts un interesants, lai tā izpilde sagādātu lielu profesionālo gandarījumu arī mums pašiem, tādēļ vienmēr ar prieku uzņemamies šādu milžu transportēšanas darbus.
Mūsu pakalpojumu klāstā ir ne tikai paša transportēšanas procesa organizēšana un koordinēšana, bet arī lielgabarīta (negabarīta) kravu iekraušanas/izkraušanas darbu organizēšana, nepieciešamo atļauju un pavadošā transporta organizēšana, kā arī, ja nepieciešams, lielgabarīta (negabarīta) kravas transportēšanas maršruta projekta izstrāde un saskaņošana ar atbildīgajiem dienestiem. Mūsu pieredze ir gūta vairāk nekā 13 gadus ilgas, veiksmīgas darbības laikā, īstenojot neskaitāmus sarežģītus un apjomīgus lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumu projektus.

BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi par lielgabarītu un negabarīta kravu piegādi:

Kā atvest lētāk?
Lielgabarīta (negabarīta) kravu transportēšanas izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz maršrutu, kravas izmēriem un svaru. Kravas, kuru platums nepārsniedz trīs metrus, var pārvadāt bez īpašām atļaujām, tādēļ arī transportēšanas izmaksas būs zemākas. Taču, lai transportētu lielgabarīta (negabarīta) kravas, kuru platums pārsniedz trīs metrus, būs nepieciešama lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājuma atļauja. Šāda atļauja būs jāsaņem no katras valsts, kuru šī krava šķērso transportēšanas laikā. Īpaši apjomīgām kravām var tikt pieprasīta pavadība ar īpaši aprīkotu transportu, lai nodrošinātu drošu pārvietošanos starp citiem satiksmes dalībniekiem. Šādu kravu transportēšanas izmaksas būs augstākas. Vērsieties pie mūsu speciālistiem, lai salīdzinātu cenas dažādu izmēru tehnikas transportēšanas izmaksas un pieņemtu lēmumu par Jums izdevīgāko variantu.

Lielgabarīta kravu pārvadājumi ar pozitīvu reputāciju

Labākais piedāvājums pakalpojumam "lielgabarīta (negabarīta) kravu pārvadājumi" ir vien dažu klikšķu attālumā. Izmantojiet pogu “Uzzināt cenu” un saņemiet mūsu piedāvājumu visīsākajā laikā! Ar prieku uzņemsimies Jūsu negabarīta kravu pārvadāšanu un ar to saistītos uzdevumus, kļūstot par Jūsu uzticamo loģistikas partneri!