You are here: Home » Izklaide » Atpūta un izglītība vienuviet – nometnes bērniem

Atpūta un izglītība vienuviet – nometnes bērniem

Vasara ir gada iemīļotākais laiks, bet to ar bažām gaida vecāki, kuriem ir tāda vecuma bērni, kam nepieciešama uzraudzība un jēgpilnu aktivitāšu piedāvājums.  Katra ģimene šo situāciju risina savādāk un pēc savām iespējām.

Kādam izdodas saplānot savu atvaļinājumus tā, lai viens no abiem vecākiem vienmēr būtu mājās. Kādam var palīdzēt vecvecāki vai citi radinieki, kas var pieskatīt bērnus vai uzņemt savās mājās. Bet ne visiem šādas iespējas darbojas.

nometnes bērniemPiemēram, es savu dēlu audzinu viena, arī radinieki neviens nedzīvo tuvumā, bet darbs man ir ļoti intensīvs un atbildīgs, tāpēc vasarā labākajā gadījumā brīvas varu dabūt divas nedēļas. Tās tad arī pavadu kopā ar dēlu. Bet pēdējā gadā man izdevās vairākām nedēļām atrast lielisku alternatīvu, kas dēlam ļoti patika. Tā kā viņš ir centīgs skolnieks un labprāt mācās, arī jau domā par studijām augstskolā, tad atradu viņam vasarai nometni.

Vasaras nometnes bērniem Latvijā ir pieejamas dažādas, bet īsti neatradu tādu piedāvājumu, kas dēlu aizrautu. Tāpēc paplašināju savu meklējumu loku – painteresējos arī par nometnēm ārzemēs. Tā būtu iespēja apvienot ceļojumu, mācības un atpūtu.

Tā uzzināju par izglītības aģentūru ergoeducation.com, kas jau vairāk kā divdesmit gadus nodarbojas ar izglītības jautājumiem ārzemēs, arī ar nometnēm bērniem. Ar Ergo palīdzību un atbalstu mans zinātkārais skolnieks nokļuva lieliskā valodu nometnē Lielbritānijā. Tajā viņš aizraujoši pavadīja trīs nedēļas, nostiprināja un paplašināja savas angļu valodas prasmes, ieguva daudz jaunu draugu no visas pasaules, apskatīja valsti un iemācījās daudz ko aizraujošu.

Jā, tas nebija lēti, bet bija tā vērts, jo dēls pēc tam ar lielu nopietnību runāja par iepsēju arī studēt ārzemēs. Ārzemju pieredze un jauna vide viņam lika izvirzīt sev daudz augstākus mērķus un redzēt, ka viss ir iespējams.

Ergo palīdzēja atrast nometni, kas norisinās mums aktuālajā vasaras periodā, darbinieki arī nokārtoja visu pieteikšanos un noorganizēja drošu ceļojumu uz Lielbritāniju. Tā kā dēls mācās jau septītajā klasē, tad biju gatava viņu palaist tik tālā un ilgā braucienā, jo zināju, ka viņš būs priecīgs par vasaru, kas pavadīta tik aizraujošā veidā.

Ergo piedāvā nometnes bērniem dažādās Eiropas valstīs. Nometnes piemērotas bērniem vecumā no 6 līdz 17 gadiem un ar atšķirīgām valodas zināšanām. Sīkāk var uzzināt pie Ergo darbiniekiem un ergoeducation.com.