You are here: Home » Izklaide » Peldkostīmi internetā: kā izvēlēties piemērotāko?

Peldkostīmi internetā: kā izvēlēties piemērotāko?

peldkostīmi internetāVasara ir īstais laiks atpūtai pie ūdens un laiskām saules peldēm dārzā, tādēļ pienākot šai sezonai, aktuāls kļūst jautājumus – iztikt ar pērno peldkostīmu vai iegādāties jaunu? Un – ja iegādāties jaunu, tad kur un, pats galvenais, kādu?

Pirms atvaļinājuma laikā, kad katra minūte ir dārga un staigāt pa veikaliem galīgi nav laika, visai vilinošs var šķist interneta piedāvājums. Un tomēr – lai arī peldkostīmi internetā pieejami plašā klāstā, šādu risinājumu visdrošāk izvēlēties vien tad, ja skaidri zini, kas Tev piestāv vislabāk vai arī vēlies iegādāties tādu pašu peldkostīma modeli, kā iepriekš.

Iegādājoties peldkostīmu internētā, noteikti pievērs uzmanību gan piedāvājuma kvalitātei un izmēru tabulai, gan arī piegādes informācijai. Beidzamais faktors īpaši svarīgs, ja līdz brīvdienām atlikušas vien dažas dienas un vēlies būt droša, ka peldkostīmu saņemsi laikā.

Kā izvēlēties peldkostīmu?

Ja vēl esi sava ideālā peldkostīma meklējumos, Tev noderēs daži ieteikumi.

Krāsas un audums

Izvēlies tādu audumu un krāsu salikumus, kas izcels Tava auguma labākās īpašības un slēps nepilnības:

 • Lai izceltu labāko, izvēlies spilgtas krāsas un detaļas;
 • Savukārt nepilnību maskēšanai vislabāk izvēlēties vienu un noteikti ne spilgtu krāsu;
 • Lai piešķirtu apjomu atsevišķām ķermeņa daļām, (piemēram, krūšu vai gurnu daļai) izvēlies peldkostīmu ar krokojumu attiecīgajā daļā;
 • Apjoma mazināšanai (piemēram, vidukļa daļā) jāizvēlas volāni;
 • Dāmām ar gaišu ādu vislabāk piestāvēs melnas, zilas vai sarkanbrūnas krāsas peldkostīmiem;
 • Tumšas ādas īpašniecēm lieliski piestāv spilgtās krāsas

Starp citu, peldkostīma apakšējo un augšējo daļu var iegādāties atsevišķi un tām nav jābūt ideāli saskaņotām. Ņem vērā sava auguma īpašības un attiecīgi pielāgo arī peldkostīmu – izceļot vai maskējot to, kas nepieciešams, lai pludmalē justos pārliecinoši. Tādēļ nebaidies eksperimentēt un izvēlēties šķietami neierastus krāsu salikumus.

Peldkostīma tips

Aplūkojot peldkostīmu piedāvājumu, jāsecina, ka tas ir visai iespaidīgs – dažādu krāsu un modeļu peldkostīmi teju ikvienai gaumei! Taču, kā jau noskaidrojām, peldkostīma izvēlē nevajadzētu paļauties uz gaumi vien. Lūk, daži ieteikumi, ko ņemt vērā, izvēloties peldkostīma veidu –

 • Viendaļīgais peldkostīms, sevišķi, ja izvēlēts tumšā krāsā, novērš uzmanību no gurniem;
 • Laba izvēle tām, kuras vēlas noslēpt vidukļa nepilnības, ir peldkostīma biksītes ar paaugstinātu jostasvietu;
 • Savukārt vidukļa izcelšanai jāizvēlas tankini tipa peldkostīms;
 • Bikini tipa peldkostīma augšdaļa izceļ krūtis, savukārt, izteikti izgriezumi apakšējā daļā vizuāli pagarina kājas, tādēļ būs lielisks risinājums īsa auguma sievietēm;
 • Krūšu daļai uzmanību pievērst var, izvēloties priekšpusē sasienamu peldkostīma augšdaļu. Šis risinājums padara krūtis vizuāli lielākas, tādēļ noderēs mazu krūšu īpašniecēm;
 • Savukārt lielām krūtīm piemērots būs taisna piegriezuma peldkostīms ar papildus atbalstu krūšu daļā, piemēram, iestrādātām stieplītēm vai krūšu lenti.

Kādu peldkostīma veidu izvēlēties, protams, paliek katras pašas ziņā, taču šie ieteikumi var palīdzēt izdarīt veiksmīgāko izvēli.

Peldkostīma izmantošanas veids

Bez šaubām, liela nozīme ir arī tam, kad un kur peldkostīms tiks nēsāts. Piemēram, bikini tipa peldkostīmi piemēroti laiskai atpūtai pludmalē vai dārzā, taču tas var izrādīties neērts aktīvas peldēšanas laikā. Ja iecerēti sportiski treniņi atklātā ūdenstilpnē vai baseinā, jāizvēlas viendaļīgais peldkostīms vai tankini. Taču jāņem vērā, ka tāda tipa peldkostīmi ierobežos vienmērīgas nosauļošanās iespējas.

Protams, pastāv iespēja izvēlēties vairākus peldkostīmus – tā teikt, visiem dzīves gadījumiem. Ja tomēr kāda iemesla dēļ tas šķiet mazliet par lepnu, nāksies vien rast kompromisu un izvēlēties to variantu, kurš ne tikai augumam, bet arī dzīvesveidam atbilst vislabāk.

Apkārtējo viedoklis

Izvēloties piemērotāko peldkostīmu, noderīgs būs arī apkārtējo viedoklis. Tādēļ dodoties uz veikalu, ņem līdzi uzticamu draudzeni vai kādu citu tuvu cilvēku, kurš spēs izteikt objektīvu viedokli. Līdzīgi vari rīkoties, ja interesē peldkostīmi internetā – apskati piedāvājumu kopā ar vēl kādu cilvēku un uzklausi viņa viedokli un ieteikumus.

Apmeklējot veikalu, vari lūgt palīdzību arī pārdevējai – kompetents darbinieks noteikti spēs ieteikt labākos risinājumus, kā arī pastāstīt par jaunākajām modes tendencēm.

Esi skaista un pārliecināta visur – arī pludmalē!