You are here: Home » Ārzemēs » Kuponi internetā – biezākam maciņam!

Kuponi internetā – biezākam maciņam!

kuponi

Mūsdienu straujais dzīves ritms, iespējas jebkuru lietu iegādāties internetā, pat neizejot no mājas, ļauj ekonomēt laiku un ietaupīto izmantot, lai būtu kopā ar saviem tuviniekiem, ģimeni vai veltīt sev. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka iepirkšanās internetā ir lētāka un ļauj ietaupīt pieejamos naudas līdzekļus. Abi iepriekš minētie faktori ir iemesls, kāpēc interneta kuponi Latvijā kļuvuši tik ļoti populāri un neaizvietojami, izvēloties gan preces un pakalpojumus sev, gan dāvanām un katru mēnesi iespējams atrast vairāk kā 7000 dažādu piedāvājumu.

Akciju portāli ir Latvijas iedzīvotāju ikdienas iepirkšanās sastāvdaļa

Kuponi ir ļoti lielas Latvijas iedzīvotāju daļas ikdiena. Pavisam noteikti kāds no draugiem ir izmēģinājis kādu no zināmākajiem portāliem, lai iegādātos nepieciešamās lietas, dāvanas vai pakalpojumus, piemēram, biļetes uz kādu pakalpojumu vai viesnīcu, SPA, ceļojumu akcijas. Uzklausot apkārtējo pieredzi, var secināt,  kad iepirkšanās pieredze var būt ļoti pozitīva, tomēr ir arī ļoti daudz gadījumu, kad pakalpojums nav atbildis solītajam, ir kavējies vai bijušas citas problēmas.

Ko ievērot, izvēloties interneta akcijas

Kuponu akciju mērķis ir piedāvāt milzīgu un iespaidīgu preces vai pakalpojuma atlaidi, lai to iegādātos pēc iespējas vairāk cilvēku. Kuponu piedāvājums internetā nozīmē līdzekļu un laika ekonomiju, kas ikvienam mūsdienīgam pilsētniekam ir ļoti svarīga. Ir vairākas lietas, kas jāievēro, iegādājoties šāda veda akcijas internetā. Pirmais, kas jāizdara – jāpārliecinās par akcijas produkta kvalitātes nemainīgumu akcijas laikā un ikdienā

Cena ir viens no biežākajiem krāpšanās veidiem šajās akcijās. Tas ir iemesls,  kāpēc tās ir noteikti jāsalīdzina ar regulārajām pārdošanas cenām, jo nav cita veida kā pārliecināties, ka tās patiešām ir samazinātas. Uzņēmumi var cenas tieši pirms akcijas arī paaugstināt, tāpēc būtu drošāk noskaidrot cenu pirms akcijas. Vienkāršākā metode būtu piezvanīt uzņēmumam un pajautāt, kāda ir cena konkrētajai precei.  Tikpat vienkārši ir paskatīties mājas lapā. Pārbaudei piemērots indikators ir arī konkurentu cenu analīze.

Akcijā iegādāto lietu pieejamība ir būtisks kritērijs

Nereti pārdotās preces būs pieejamas tikai pēc noteikta laika, tāpēc  lai nesanāk vasaras svārkus nēsāt rudenī, iegādājoties kuponu vienmēr ieteicams pārbaudīt preces pieejamības brīdi, kas var būt pat vairāki mēneši pēc akcijas beigām. Arī ja nepieciešama dāvana vai ir vēlme akciju izmanot uzreiz, vajadzētu jāsazinās ar akcijas rīkotājiem un pārliecināties.