You are here: Home » Izklaide » Noderīgi padomi bezvadu skaļruņa izvēlei

Noderīgi padomi bezvadu skaļruņa izvēlei

bluetooth skaļruņiSliktākais lēmums, kuru pagājušajā mēnesī pieņēmu, bija nepareizā bezvadu skaļruņa iegāde internetā. Jau tajā brīdī, kad preci piegādāja, zināju, ka esmu kļūdījies.

Ierīcei it nemaz nebija basu, skaņas kvalitāte bija briesmīga un arī izmērs bija pārāk liels. Neilgi pēc tam šo preci atgriezu tirgotājam un izlēmu, ka šoreiz veikšu rūpīgu izpēti, lai noskaidrotu, kā izvēlēties labu bezvadu skaļruni no https://220.lv/lv/datortehnika/datoru-aksesuari/skalruni. Šos padomus esmu apkopojis un tagad nododu Jums, lai arī Jūs nepieļautu tādu kļūdu, kā es.

1.     Nepiekāpieties sliktai skaņas kvalitātei

Viens no svarīgākajiem iemesliem, kādēļ daudzi cilvēki izvēlas iegādāties Bluetooth skaļruņus, ir iespēja klausīties mūziku augstā kvalitātē, neatkarīgi no tā, kur atrodies. Tāpēc pat tad, ja konkrētajā brīdī Jums šķiet, ka esat ietaupījuši, pērkot lētāku skaļruņa modeli, agrāk vai vēlāk šo pirkumu nožēlosiet, jo taupīšana uz skaņas kvalitāti uzreiz būs jūtama.

2.     Meklējiet skaļruni ar bateriju, kas ātri uzlādējas un spēj ilgi darboties

Bezvadu skaļruņa pamata īpašība ir pārnēsājamība, tādēļ Jūs noteikti negribēsit to visu laiku turēt pieslēgtu lādētājam. Tieši tāpēc lūkojieties pēc tāda modeļa, kas ne tikai ātri uzlādējas, bet arī spēj ilgi atskaņot mūziku bez uzlādēšanas.

3.     Ierīcei jābūt vieglai un ērti pārnēsājamai

Neviens no mums nevēlas nēsāt līdzi smagu skaļruni, kas aizņem daudz vietas. Par laimi, mūsdienās Bluetooth skaļrunu un citu bezvadu skaļruņu veidu ir tik daudz, ka katrs var atrast tādu modeli, kas viņam patīk, taču primāri lūkojieties pēc tādas ierīces, kas ir kompakta, viegla un nodrošina labu skaņas kvalitāti.

4.     Dažādu ierīču atbalsts

Šis ir ļoti svarīgs aspekts, kam vērts pievērst uzmanību, kad pētāt skaļruņu parametrus. Padomājiet, ar kādām ierīcēm plānojat bezvadu skaļruni savienot? Telefonu, datoru vai ko citu? Noteikti pārliecinieties, ka izvēlētais modelis ir piemērots savienošanai ar Jūsu ierīci, pretējā gadījumā pirkums sniegs pamatīgu vilšanos.

5.     Aizsardzība pret putekļiem un mitrumu

Bluetooth skaļruņi nereti tiek iegādāti, lai tos izmantotu ārpus telpām, piemēram, rīkojot dārza ballīti, atpūšoties pludmalē, esot uz kuģīša un citur. Tas nozīmē, ka ierīce tiks pakļauta dažādiem ārējās vides apstākļiem. Izpētiet, vai skaļrunis ir izgatavots no izturīga materiāla, kā arī, vai tam nekaitēs mitrums un putekļi. Ir pieejami arī tādi modeļi, kurus var ņemt līdzi dušā!

6.     Dizains un krāsa

Daļa cilvēku, iespējams, nepiekritīs, taču arī tam, kāda dizaina skaļruni izvēlaties, ir nozīme. Mūsdienās to ir ļoti daudz, turklāt jāsaprot, ka, ņemot šo ierīci līdzi uz ballītēm, piknikiem un citur, to redzēs arī citi cilvēki. Izpētiet piedāvājumu un nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu.

7.     Multifunkcionalitāte

Mūsdienās šī ir īpašība, kas svarīga dažādām ierīcēm, ne tikai skaļruņiem. Ir noderīgi izvēlēties Bluetooth skaļruni ar iebūvētu radio uztvērēju un vietu, kur pieslēgt austiņas vai mikrofonu. Tāpat ir modeļi, kuriem var pieslēgt arī USB. Izvērtējiet savas vēlmes un vajadzības, lai atrastu tieši tādu komplektāciju, kas Jums der vislabāk!