You are here: Home » Uncategorized » RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS RĪGĀ.

RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS RĪGĀ.

Līdzīgi kā cilvēki nepātvietojas bez kurpēm, būs grūti atrast automašīnu, kas pārvietotos bez riepām. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis visādā ziņā ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas auto riepas.Auto riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Auto servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Auto riepu serviss nodrošina arī mašīnu riepu uzglabāšanas servisu. Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar auto riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Piemēram, automašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tādējādi arī disku pārbaude reizē ar riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi piedāvā arī auto riepu maiņu un riepu balansēšanu.

Uzzini vairāk – http://mmkserviss.lv/

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.
Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē Latvijā, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Loģiski, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja izmantojat vissezonas automašīnas riepas, vajadzīgs pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo pastāv izredzes ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas mašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnas riepu servisa darbiniekiem.

AUTO RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS JEBKURAM INTERESENTAM.
Riepu serviss, kas nodrošina saistošus risinājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespējas pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības apstākļos, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.